hangi bankalar dosya masrafını hemen veriyor

Kodla Büyü
Ziraat Bankası da hemen verdi. Bu arada dekont ve dilekçe ibraz etmek gerekiyor. Ziraat önce her dekont için 35 tl istiyordu, şimdi 20 tl'ye düşürdü. İnternet Bankacılığı kulllanan arkadaşlar kendi hesap hareketlerinde başlangıç-bitiş tarihi 3 ayı geçmeyecek şekilde arama yaptırıp ilgili dekontu çıkarabilmektedirler.

tüketici hakem heyetinden kazandım. garanti bankası paramı yatırmadı ve üstüne mahkemeye verdi. ben de avukat tuttum. Hiç masraf etmeden elimi sürmeden icra yoluyla avukat parayı aldı hesabıma gönderdi. mahkeme de 3 gün önce sonuçlandı ben kazanmışım. Olan bankaya oldu.

ne güzel gelişmeler bende 15 gün önce vakıfbank a verdim dilekçe dosya marafı ve yeniden yapılandırma diye ödediğimiz cezayı büyük oranda mahkeme açılacak alırız umarım

yalnız bankaya gittiğimde ilk kredinin dosya masrafı dekontunu verdi ama yeniden yapılandırma cezasının dekontunu vermedi onu veremiyoz dedi
o aklımı kurcalıyo yeniden yapılandırmanın ceza parası ödeme planında çıkmıyo elimde dekont yok ne yapabilirim acaba

sarix' Alıntı:
yalnız bankaya gittiğimde ilk kredinin dosya masrafı dekontunu verdi ama yeniden yapılandırma cezasının dekontunu vermedi onu veremiyoz dedi
o aklımı kurcalıyo yeniden yapılandırmanın ceza parası ödeme planında çıkmıyo elimde dekont yok ne yapabilirim acaba
Hocam banada ilk seferinde yanlis dekont verdiler ama biraz dretince dekont diilde toplam 4 adet makbuz aldim
Makbuzlari alabilirseniz eger toplami sizden aldiklari dosya masrafindan ortalama. 300/400 tl kadar eksik olmali. Tabi bu soylediklerim ev kredisi icin

hocam aldığınız dekontlar dosya masrafı gösteren dekont mu yapılandırma cezası gösteren dekontmu

Biz de 22 ağustos itibarıyla basvurduk bakalim sonuç ne olacak? Banka Vakifbank tutar 1000 tl

Geri