Hangi Ethernet sürücüsü

Kodla Büyü

Enterprise

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
Süper Üye
Arkadaşlar bir bilgisayarın internetini halledemedim. Bir ara çalıştı yine gitti rapor olarak ekledim buraya sizce hangi sürücüyü yüklemeliyim

Ekli dosyalar

• Yeni klasör (2)_2.zip
    39.1 KB · Görüntüleme: 13
sürücü kaynaklı olmayabilir belki hocam. wifi veya ethernet için aygıt yöneticisi-ayarlar-gelişmişten belki düzeltme yapılabilir. olmazsa daha eski veya yeni sürücüleri indirip sırayla denemek gerek. İstersen mevcut sürücüyü kaldırıp sayfasındaki en eskiden başlayarak dene.

Son düzenleme:
Arkadaşlar bir bilgisayarın internetini halledemedim. Bir ara çalıştı yine gitti rapor olarak ekledim buraya sizce hangi sürücüyü yüklemeliyim

Hocam aygıt yöneticisinden aygıta sağ tıkla özelliklere gir oradan ayrıntılar sekmesi aç ve gelen açılır menüden donanım kimliklerini seç
Gelecek ekranda dev_ ile başlayan bir bilgi görülecek dev_1F10 gibi

Bunu arat internetten aradığın aygıtın ne olduğunu tam olarak görebilirsin
Sürücüyü bulmak daha rahat olu

Hata raporuna bakılırsa işletim sistemi Windows 7, çoğu sitede eski sürücü dosyaları silinmiş belki bu yüzden uğraştırabilir win10 sürücü denersin olmadı

Hocam aygıt yöneticisinden aygıta sağ tıkla özelliklere gir oradan ayrıntılar sekmesi aç ve gelen açılır menüden donanım kimliklerini seç
Gelecek ekranda dev_ ile başlayan bir bilgi görülecek dev_1F10 gibi

Bunu arat internetten aradığın aygıtın ne olduğunu tam olarak görebilirsin
Sürücüyü bulmak daha rahat olu

Hata raporuna bakılırsa işletim sistemi Windows 7, çoğu sitede eski sürücü dosyaları silinmiş belki bu yüzden uğraştırabilir win10 sürücü denersin olmadı
katılıyorum ve arttırıyorum chipset (anakart ) driverlerının orjinalleri neyse onları kur bir çok ses ve ethernet tarzı onboard cihazlar anakart tam aktif olmadan kullanılamıyor. ama "donanım kimlikleri" sorununu %90 çözer

Geri