Hangi motorin??

Kodla Büyü

mesafeli

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar bu konuda sizlerin görüşlerini gerçekten merak ediyorum. Hangi istasyondan motorin alıyorsunuz,memnuniyet durumunuz nedir? Malum tatil yaklaşıyor birçoğumuz memleketlerine gidip gelecek,depolar dolacak. İnternette biraz araştırma yaptım hemen hemen her firmanın kendine göre müdavimleri var. Naçizane görüşüm shell>opet>bp>total>po

Merhaba,
Ben daha çok motorun daha az sesli çalışmasına bakıyorum o yüzden tercihimi shell veya total den yana yapıyorum yaşadığım şehirde kullandığım güzergahta bir total istasyonu 100 tl ve üzerine %5 indirim yapıyor malum devir ekonomi devri o yüzden totalden alıyorum... Yoksa görüşüm Shell>Total>Bp=Opet

Motor sesi bakımından bakılacak olursa shell . Mesafe bakımından çok farketmese de motor tepkileri ve ses anlamında gayet makul.

Shell her zaman daha az yol yaptırıyor bana
Opet en iyisi, olmazsa BP o da olmazsa Shell

Uuzn yol yapan bir otobüsçü abimiz söylemişti. Yakıtı ya opet ya da BP tercih ederim. Tecrübe uzun kullanım önemli. Shellden aldığım yakıt daha performanslı oluyor.

Bu sorunun cevabı arabadan arabaya değişir. Ben hemen hemen hepsini denedim ama kendi aracımda Shell olarak karar verdim. Başka araç sahipleri Opet dedi, petrol ofisi dedi, total dedi.

Yani hocam hepsini deneyin ve siz karar verin.

Shell Vpower (eurodizel) alınca arabanın sesi bile güzelleşiyor, çekişi, gücü ayrı bir güzel tabii.

Geri