Hepsiburada Galaxy SIII

Kodla Büyü
2 yıl ithalatçı firma tarafından garanti kapsamı altındadır.
Dikkat edersen hocam ürün açıklamasında bu ifade var. samsung garantili ürünlerle ithalatçı garantisi arasında 200-300 tl arası fark var.
bu şekilde çok avantajlı bir fiyat tercih sizin.

fiyat güzel.
Ben hepsiburadadan sık sık alışveriş yaparım çok fazla sıkıntı yaşamadım ama sıkıntı yaşayanlar var.
Bu arada Hediye çeklerini parçalar halinde veriyorlar genelde bilginiz olsun.
Hepsini tek seferde kullanamıyorsunuz.

Telefonu yaklaşık 4-5 aydır kullanıyorum, açıkçası çok memnunum tavsiye ederim. Cebinizde bir bilgisayar var diyebiliriz.

mu_korkmaz' Alıntı:
2 yıl ithalatçı firma tarafından garanti kapsamı altındadır.
Dikkat edersen hocam ürün açıklamasında bu ifade var. samsung garantili ürünlerle ithalatçı garantisi arasında 200-300 tl arası fark var.
bu şekilde çok avantajlı bir fiyat tercih sizin.
onun farkındayım hocam samsung servisler değil firmanın servisi bakıyormuş. birde 55 tl ye telefon sigortası yaptırırsam daha iyi olur diye düşünüyorum.

ben de almak için bakıyorum. Fonotel denen bir firma tarafından ithal edildiği okudum. Siteni kendi müşteri temsilcisine sordum ama hala cevap alamadım. Ayrıca bu 200 liralık hediye çeki olayınını detaylarını iyi okuyun derim çünkü 100+100 şeklinde veriyorlar ve alışverişte kullanamayacağınız bazı ürünler var (telefon, bebek ürünleri gibi...)

ithalatçı firma garantisi sorun değil diyorsan çok avantajlı. Zaten elektronik şans işi biraz. Daha önceki telefonumun samsung garantisi altındaydı hiç kullanmadım. 2 yıl bittiği hafta telefon bozuldu :D

filatros' Alıntı:
ben de almak için bakıyorum. Fonotel denen bir firma tarafından ithal edildiği okudum. Siteni kendi müşteri temsilcisine sordum ama hala cevap alamadım. Ayrıca bu 200 liralık hediye çeki olayınını detaylarını iyi okuyun derim çünkü 100+100 şeklinde veriyorlar ve alışverişte kullanamayacağınız bazı ürünler var (telefon, bebek ürünleri gibi...)
ona dikkat ettim hocam teşekkürler.

mu_korkmaz' Alıntı:
ithalatçı firma garantisi sorun değil diyorsan çok avantajlı. Zaten elektronik şans işi biraz. Daha önceki telefonumun samsung garantisi altındaydı hiç kullanmadım. 2 yıl bittiği hafta telefon bozuldu :D
elimdeki telefonu 5 yıldır sorunsuz kullandım. çok sorun olacağını zannetmiyorum piyasada garantisi olmayan kaçak telefonları ancak bu fiyattan veriyorlar :)

hocam hızlıad'da da indirimde S3 telefon 30 nisan son bide oraya bak derim

Telefon 1000 liranın altına geliyor yerine 1478 liralık alışverişe 250 tl az ödüyoruz desek daha doğru olur.
Bende almayı düşünüyordum;denedim,araştırdım,kullanan arkadaşlara sordum. Performans ve albenisi çok iyi.
Cam Gorilla Glass olmasına rağmen çiziliyor. Düşünce kırılıyor. Orta tuş 1600 lira fiyattan satışa çıkan bir telefon için çok dandik, basarken boştaymış gibi oynuyor. Nazik kullanmak gerekiyor. Ekran parlaklığı ve canlılığı kıyasladığım LG P880 nin yanında düşük kalıyor.
Ben aynı fiyat aralığında LG P880 almayı düşünüyorum.

Kıyaslama Örneği

Nokia'nın Ceo su 113 modeli için Avrupa satış fiyatının 18 Euro,Türkiye'de ise vergiler sebebiyle 180 TL olduğunu ve bu ürün grubu için Türkiye'de pazar oluşturamadıklarını tanıtımda söyledi.
Açıkçası, 1000 TL'nin altına geliyor diye ucuz bulduğumuz bu telefonların aslında satışlarının 400 TL civarında olması,beni verdiğim paranın ne kadarını hak ediyor diye düşündürüyor, almak içimden gelmiyor.

HB'den LG 4X HD (P880) aldım hızlı bir şekilde elime ulaştı. Siteden uzun zamandır alış-veriş yaparım hiç sorun olmadı.
(Samsung s3) Telefonun özellikleri tartışılmaz, gayet iyi. Ama ben tasarımını sevmediğim için almadım.

aradaugrarim' Alıntı:
Telefon 1000 liranın altına geliyor yerine 1478 liralık alışverişe 250 tl az ödüyoruz desek daha doğru olur.
Bende almayı düşünüyordum;denedim,araştırdım,kullanan arkadaşlara sordum. Performans ve albenisi çok iyi.
Cam Gorilla Glass olmasına rağmen çiziliyor. Düşünce kırılıyor. Orta tuş 1600 lira fiyattan satışa çıkan bir telefon için çok dandik, basarken boştaymış gibi oynuyor. Nazik kullanmak gerekiyor. Ekran parlaklığı ve canlılığı kıyasladığım LG P880 nin yanında düşük kalıyor.
Ben aynı fiyat aralığında LG P880 almayı düşünüyorum.

Kıyaslama Örneği

Nokia'nın Ceo su 113 modeli için Avrupa satış fiyatının 18 Euro,Türkiye'de ise vergiler sebebiyle 180 TL olduğunu ve bu ürün grubu için Türkiye'de pazar oluşturamadıklarını tanıtımda söyledi.
Açıkçası, 1000 TL'nin altına geliyor diye ucuz bulduğumuz bu telefonların aslında satışlarının 400 TL civarında olması,beni verdiğim paranın ne kadarını hak ediyor diye düşündürüyor, almak içimden gelmiyor.

Hocam tespitleriniz doğrudur ama dediğiniz fiyatlara ulaşamıyoruz o cihazlara. Keşke 400 tl olsada bizde o fiyattan alsak.

Geri