Hiç Bir Siteye Bağlanmıyor

Kodla Büyü
zorba' Alıntı:
http://www.duckduckgo.com
bu arama motorunda şimdilik sıkıntı yok, okulda bunu kullanıyoruz.

Bu siteye ulaşılamıyor

duckduckgo.com bağlanmayı reddetti.
Aşağıdakileri deneyin:
Sayfayı yeniden yükleme
Bağlantınızı kontrol etme
Proxy'yi ve güvenlik duvarını kontrol etme
ERR_CONNECTION_REFUSED

:verymad: :verymad:

Koskoca sitede bir tane bakanlıktan yetkili kimse yok mu gelip de adam gibi bir şey söylemek çok mu zor site yasaklamaya olsa gelip burda her şeyi didik didik edenler gelsin şurda adam gibi bir açıklama yapsın düzelecek yada düzelmeyecek bundan sonra şu şekilde olacak yada sorun var düzeltmeye uğraşıyoruz demek çokmu zor bir şey :?: :?:

dün bir ara açıldı sonra yine gitti. sadece e okul ve meb gibi sitelere erişilsin zaten okuldan. diğerlerinde ne işimiz varki ama değil mi?

:verymad:

sinek101' Alıntı:
ercinc98' Alıntı:
sabah sıkıntı vardı , şimdi yok.
Siz sanırım bağlantıyı farklı yerden alıyorsunuz hocam hala devam ediyor hiç bir yere girmiyor böyle giderse de zor gözüküyor düzelmesi...

Adsiz4749c.jpg
Bizde de aynı sorun mevcut. Google ve servislerini açmıyor. Meb sitelerinde bir sıkıntı yok. Türkiye'de genel bir sıkıntı sanırım. Bu MEB sertifikasından kaynaklı bir sorun sanırım. Çözüme ulaşan var mı acaba?

sinek101' Alıntı:
Koskoca sitede bir tane bakanlıktan yetkili kimse yok mu gelip de adam gibi bir şey söylemek çok mu zor site yasaklamaya olsa gelip burda her şeyi didik didik edenler gelsin şurda adam gibi bir açıklama yapsın düzelecek yada düzelmeyecek bundan sonra şu şekilde olacak yada sorun var düzeltmeye uğraşıyoruz demek çokmu zor bir şey :?: :?:
Hocam,

Bakanlıkta yetkili olmasam da en azından bilgi alıp burada paylaşmaya çalışıyorum.

Ama siz inanmıyorsunuz.

habibocak' Alıntı:
omurilik' Alıntı:
çözüm bulan var mı arkadaşlar? sertifikayı yükledim yine olmadı...
Sorun sertifika ile ilgili değil Hocam. Telekomun internet çıkışı ile ilgili.

Bu sorun sadece okullarda değil ev ve işyeri kullanıcılarında da var.

Hocam bilgi veriyorsunuz sağolun ama yanlış veriyorsunuz.
Sadece MEB e bağlı bağlantılarda bu problem var.
Bakanlık Firewall kaynaklı bir problem :wink:

Ben şu an telefondan giriyorum hiçbir problem yok, evde de bir problem yoktu.

Zizu_' Alıntı:
habibocak' Alıntı:
omurilik' Alıntı:
çözüm bulan var mı arkadaşlar? sertifikayı yükledim yine olmadı...
Sorun sertifika ile ilgili değil Hocam. Telekomun internet çıkışı ile ilgili.

Bu sorun sadece okullarda değil ev ve işyeri kullanıcılarında da var.

Hocam bilgi veriyorsunuz sağolun ama yanlış veriyorsunuz.
Sadece MEB e bağlı bağlantılarda bu problem var.
Bakanlık Firewall kaynaklı bir problem :wink:

Ben şu an telefondan giriyorum hiçbir problem yok, evde de bir problem yoktu.

habibocak hocam size bir lafım yok tamam ama sizin söylediğiniz gibi bir durum yok yurt dışı kaynaklı bir sorun değil lütfen sizde kabul edin, tamamen bakanlıktan kaynaklanan bir sorun Sayın Zizu_ hocamında dediğin gibi bir durum söz konusu bizim söylemek istediğimizde o lütfen yanlış anlamayın...

Ev internetimde, cebimdeki internette hiçbir sıkıntı yok. Ama okuldaki internet can çekişiyor. Bu kadarına da PES artık. Lafa gelince, EBA'yı kullanın, internetten faydalanın, teknolojinin gerisinde kalmayın derler. İki gündür okulda internetin "i"si yok. MEB çıkışı 56K modeme bağladı herhalde. Ya hiç internet olmasın herkes ona göre hazırlansın ya da adam gibi bağlantı olsun. Düzgün çalıştığı zamanlarda bile cebimizdeki 4.5G bile MEB hattından hızlı.

üç beş güne belki çözerler. sonra da al yaptık kullanın bebeler derler...ne laf ediyonuz sizin için çalışıyoruz şurda.. gecemizi gündüzümüzü size adadık arkadaşlar lafları da cabası olur... interneti zar zor ulaştırdıktan sonra, kullanmayınca form doldurmayınca ıvır zıvır yapmayınca da "niye şunlar şunlar eksik... acil günlüdür"" yazıları havalarda uçuşur...

4440375aradim sinyalde bi sikinti yok dedi. Ipleri iptal etmemi ve dns ayarlarini 195.175.39.39
195.175.39.40 yapmami soyledi yapinca girmeye basladi. Ip verdigim zaman gene giremiyorum ama

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri