Honda arıyorumm..

Kodla Büyü
Yaşanmış bir hadisedir, yıl 2009 yada 2010, eleman sıfır corolla dizel alıyor. Otobanda aşağı yukarı aynı model bir honda ile kapışıyorlar, ama geçemiyor bir de üstüne üstlük arabayı deviriyor araba pert. Kaskodan parayı aldığında gidiyor honda alıyor.

Birde yüksek hızda içeri çok ses almasa tadınmaz yenmezdi ama güzel de kusursuz olmaz. Şimdiden hayırlı olsun diyelim saido hocam.

the_korsan' Alıntı:
Yaşanmış bir hadisedir, yıl 2009 yada 2010, eleman sıfır corolla dizel alıyor. Otobanda aşağı yukarı aynı model bir honda ile kapışıyorlar, ama geçemiyor bir de üstüne üstlük arabayı deviriyor araba pert. Kaskodan parayı aldığında gidiyor honda alıyor.

Birde yüksek hızda içeri çok ses almasa tadınmaz yenmezdi ama güzel de kusursuz olmaz. Şimdiden hayırlı olsun diyelim saido hocam.

İstisnadır o hocam :+1: corolla nın 1.4 dizelidir honda da 1.6 benzinlidir. Yoksa toyota adama tövbe ettirir.

kafkas' Alıntı:
the_korsan' Alıntı:

İstisnadır o hocam :+1: corolla nın 1.4 dizelidir honda da 1.6 benzinlidir. Yoksa toyota adama tövbe ettirir.

bugün arkadaşımla konya yolunda, 2009 ford focus c-max 1.6 dizel ile ufaktan bi kapıştık, benim civic lpg de yer o fordu. dolayısıyla lord benim:)

saido' Alıntı:
Çok kararsız kaldım honda mı toyota mı?
honda fark onda :d
diyeyim bende başlıkta güzel sologanlar var.
hocam honda da toyota da pişman etmez seni işin doğrusu,
ama şu varki bende honda her zaman ilk tercihlidir. ilk aracımda honda idi 2. side honda oldu nasip olurda 3. yü alırsam yine büyük ihtimalle honda olur.

istanbul38' Alıntı:
technolog' Alıntı:
tayinci42' Alıntı:
by_katliam' Alıntı:
kuzenim satıyorr alacaksan yarddımcı oluruz hocammm
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-o ... 7432/detay

kayserilimisiniz hocam :)
:puhaha:

ne demek yani kayserilimizisiniz arkadasımm.. kayserili o fiyata satmaz ... kayserili o arabayı uygun fiyata bulur değerinde satar.. ticaret adamıdır kayserili..

***polemiye katkım olsunn**//
kaç tane kayserili tanıdınız acaba?

kafkas' Alıntı:
bırak hondayı hocam. toyota al toyota :) bir tek motor ve tip için honda alınmaz.

Honda V-TECH çık dışarı İ-TECH :puhaha:

Olay motorsa evet honda gerçekten alınır, fakat araba motordan ibaren değildir.. genel klasmanda tabi ki de kesinlikle toyota diyorum..

branta' Alıntı:
kafkas' Alıntı:
bırak hondayı hocam. toyota al toyota :) bir tek motor ve tip için honda alınmaz.

Honda V-TECH çık dışarı İ-TECH

Olay motorsa evet honda gerçekten alınır, fakat araba motordan ibaren değildir.. genel klasmanda tabi ki de kesinlikle toyota diyorum..

Kesinlikle katılıyorum. Motor olarak toyotadan yakın performansı alırsınız fakat yakıt hondadan daha fazla olur. :+1:

Al hocam toyota :) Reşadiye falan değil direk elmas bizim memlekette. :puhaha:

the_korsan' Alıntı:

elmayla armutu karıştırmamak lazım hocam. hondalar biraz daha performans arabalarıdır. toyotalar ise güvenli, sorunsuz, dayanıklı araçlardır.

1.4 dizelle 1.6 benzinliyi aynı kefeye koyamayız.

bende 2011 corolla var araba en fazla 180-185 ibre gördü. daha fazla yapmıyo araba zaten. fabrika değerleri belli.

toyoa sahibiyim diye övmek istemiyorum çünkü herkesin malı kendine güzel. ama toyotayı aslında sen bizden fazla övmüşsün. adam aracı pertte çıkartmış ama adama hiçbirsey olmamış .

slagonlar bile belli:

benim babam toyota gibi adam. güvenli aile arabası.
honda hayat ona. performans arabası.

Sizde hiç şakadan anlamıyorsunuz canım. toyota kötü demedik, kötü diyen zaten anlamıyordur araç sollandı diye kötü mü anlaşıldı.

saido hocam toyota al, honda al ikisi de alınacak binilecek araba ama gençken honda daha cazip geliyor, yaş biraz daha ilerleyince de toyota alırsın inşallah, aile babası arabası sloganı bile belli.

the_korsan' Alıntı:
Sizde hiç şakadan anlamıyorsunuz canım. toyota kötü demedik, kötü diyen zaten anlamıyordur araç sollandı diye kötü mü anlaşıldı.

saido hocam toyota al, honda al ikisi de alınacak binilecek araba ama gençken honda daha cazip geliyor, yaş biraz daha ilerleyince de toyota alırsın inşallah, aile babası arabası sloganı bile belli.

Hocam şaka tabi ya :) Birbirimize takılıyoruz şurada :D

Ama Allah aşkına şu benim makineye bak vtec mtec dinler mi ya :++:

Aile arabasına da benzemiyo zati :tr:

Ekli dosyalar

• 100_8796.jpg
    100_8796.jpg
    115.1 KB · Görüntüleme: 639
hocam 2007 ve sonrası kasa honda civic çıktıktan sonra sabancı bile toyota yı bıraktı..

Öncesinde honda şimdi ise toyota kullanan biri olarak honda gerçekten harika bir araba tekrar honda almayı düşünüyorum.

2 aydır toyota mı honda mı diye arayışlarım sürerken sonunda temiz bir honda 2007 dream bulup aldım.

15 günde fazla anlaşılmaz ama şimdiye kadar bindiğim tüm araçlar hikaye geldi :)

beyazgolge' Alıntı:
istanbul38' Alıntı:
technolog' Alıntı:
tayinci42' Alıntı:
by_katliam' Alıntı:
kuzenim satıyorr alacaksan yarddımcı oluruz hocammm
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-o ... 7432/detay

kayserilimisiniz hocam :)
:puhaha:

ne demek yani kayserilimizisiniz arkadasımm.. kayserili o fiyata satmaz ... kayserili o arabayı uygun fiyata bulur değerinde satar.. ticaret adamıdır kayserili..

***polemiye katkım olsunn**//
kaç tane kayserili tanıdınız acaba?

ben kayserilim hocam ve kayserin kapalı çarşısıdır... yeraltı çarşısıdır.. kale içi çarsısıdır.. hepsinden esnaf arkadasım vardır iiyi kötü.. sözümün sonuna kadarda arkaasındayımm.. her yerin iiyisi kötüsü olr ona bi sözüm yok.. bu arada kayseri dısardan çok göc alan bi yerdir.. ama kayseriliyim derler.. benim kayseri dısında tanısdığımm kayserililer var.. ordanmı burdanmı derken bakyorsunki aslen başka yerli ama kayseriliyimm diyor.. onada lafım yok yeterki kayserinin adını kötüye cıkarmasınn..

kafkas' Alıntı:
unknownrealmman' Alıntı:
kafkas' Alıntı:
the_korsan' Alıntı:
auris valvematic' dual vvt-iin yanında vtec saygıyla eğilir

hocam bu vvt-i de değil 1.8 vvtl-i 192 hp :) beri gelsin hondacılar

Geleyim mi, emin misin?

Hodri Meydan :) 6000 devirden sonra honda da hayat başlar toyota 6000 den sonra lift açar ;)

Alırım anahtarını Mike YILMAZ :p

Şaka bi yana Honda-Toyota muhabbeti bitmez, gözün hangisini keserse onu alıp geçmek lazım

unknownrealmman' Alıntı:
kafkas' Alıntı:
unknownrealmman' Alıntı:
kafkas' Alıntı:
the_korsan' Alıntı:
auris valvematic' dual vvt-iin yanında vtec saygıyla eğilir

hocam bu vvt-i de değil 1.8 vvtl-i 192 hp :) beri gelsin hondacılar

Geleyim mi, emin misin?

Hodri Meydan. 6000 devirden sonra honda da hayat başlar toyota 6000 den sonra lift açar ;)

Alırım anahtarını Mike YILMAZ :p

Şaka bi yana Honda-Toyota muhabbeti bitmez, gözün hangisini keserse onu alıp geçmek lazım

Aynen dostum. Herkese kazasız belasız cezasız günler. :+1:

biz de arabamızı dün sattık şimdi acil araba bakıyoruz fiyatı en çok 40 bin lira olacak şekilde honda civic ya da audi a3 tercihimiz aklınızda bulunsun hocam temiz denk gelirse

hocam araba var ama fiyatlar çok yüksek bir de temiz bulmak çok zor...

honda da bu gün kampanya vardı yoldan geçerken gördüm 338 tl taksitle 2012 model civic

maalesef durup soramadım ayrıntısını.

Geri