hotspot çalışıyormu?

Kodla Büyü

mustafa431

Seçkin Üye
Seçkin Üye
hotspot bugün çalışıyormu arkadaşlar dün çalışıyordu bugün baglanamıyor kalıyor öyle

bugün çalışmıyor galiba hocam bende de dün çalışıyordu.. Öğrenciler araştırma yaparken bende bi şeyler indireyim dedim ama yok..Meb in yeni serverlar baya donanımlı sanırım

Başka yöntemlerde çıkar hocam sen canını sıkma.. Bugüne kadar hangi yasak delinmemiş ki buda delinmesin

benim çalışıyor ama nedir bu reklamlar ya google da armaa yaptırıyordum şimdi google arama yapıyor sonra başka bir arama motoruna zorunlu arama yaptırmaya çalışıyor :verymad:

DÜN AKŞAM 5 BUCUK GİBİ GİTTİ. TRAVİAN OYNUYORDUM SIKINTISIZ ŞAK KARSIMDA MEB ENGELİ. SERVER DEĞİŞİNCE 20 GÜNDÜR SIKINTISIZ GİRİYORDUK AMA DÜN AKŞAM 5 BUCUK 6TAN BERİ YOK

çin i geçti meb, görün bakın yakonda e-okul ve meb den başka bir siteye girmez. hotspot server sorunlu bence meb de onu durduracak kim varki (gaz vereyimde kapatsınlar tamamen bizde kurtulalım) :-1:

ersen' Alıntı:
yine girmiyor sorunu çözen var mı?
Hotspot 2.77 den sonra çıkan 2.83 versiyonuda dünden beri çalışmamakta. Geçtiğimiz hafta ara ara bağlanıyordu ama onunda imzasını güncellediler demekki gelecek veriyonlara bakıyoruz artık

bende de bugün hiç çalışmadı. bikaç gündür meb hattında sorun vardı. acaba ondan mı kaynaklanıo?

Evet düne kadar çalışıyordu, bugün artık hotspot çalışmıyor. Geçmiş ola :mrgreen:

Geri