HTC mi? LG mi? Yorumlarınızı bekliyorum...

Kodla Büyü
Konuya ben eksi yönden yaşkalaşacağım ; :)
LG nin eksileri:
RAM ve ROM değerleri düşük
Çabuk ısınıyor
Ekranı parmak izine karşı çok hassas
HTC nin eksileri :
Güneş ışığı altında ekran görünmüyor
Pil çıkarılmadan hafıza kartı değiştirilemiyor

arkadaşımda desire hd var klavyesiz olan modellerinden. Kendisi çok memnun bir düşün derim. Huawei ideos x5 var bende problemleri olmasa sana önerirdim.

Fender' Alıntı:
Konuya ben eksi yönden yaşkalaşacağım ; :)
LG nin eksileri:
RAM ve ROM değerleri düşükÇabuk ısınıyor
Ekranı parmak izine karşı çok hassasHTC nin eksileri :
Güneş ışığı altında ekran görünmüyor
Pil çıkarılmadan hafıza kartı değiştirilemiyor

Dahili hafızaları düşük telefonları rootlayarak link2sd programı ile dahili hafızayı boşaltıp programları hafıza kartına kurabilirsiniz.Htc lerde parmak izine duyarlı ve pahalı.

benim LG p503 telefonum bazen hata çıkarmaya başladı. ekran tamamen yeşil oluyor ve hata uyarısı veriyor. diğer hata da, ekran karanlıkken en alttaki 4 tuşun ışıkları yanıp sönüyor. ikisinde de pili çıkarmam gerekiyor kapatıp açmak için. bunun nedeni nedir acaba?

cagdas' Alıntı:
benim LG p503 telefonum bazen hata çıkarmaya başladı. ekran tamamen yeşil oluyor ve hata uyarısı veriyor. diğer hata da, ekran karanlıkken en alttaki 4 tuşun ışıkları yanıp sönüyor. ikisinde de pili çıkarmam gerekiyor kapatıp açmak için. bunun nedeni nedir acaba?

Ben de de aynı sorun ses kayıt programını çalıştırınca olmuştu.Bir çok ses kayıt programında ses kaydederken alttaki ışıklar yanıp sönüyordu.Bir çok program denedim sonunda voice recorder ve android recorder programları ile sorun yaşamadan kullanıyorum.Sizde de böyle bir durum olabilir,virüs bulaşmış olabilir veya bir programdan kaynaklanabilir.Telefonu güncellemenizi ve bütün programlarınızın apk sını bir yedekleme programı ile yedekledikten sonra kaldırıp belli zaman aralıkları ile birer birer yeniden yükleyin.Böylece hangi programın bu duruma neden olduğunu keşfetmiş olursunuz.

turkuazxyz' Alıntı:
cagdas' Alıntı:

Ben de de aynı sorun ses kayıt programını çalıştırınca olmuştu.Bir çok ses kayıt programında ses kaydederken alttaki ışıklar yanıp sönüyordu.Bir çok program denedim sonunda voice recorder ve android recorder programları ile sorun yaşamadan kullanıyorum.Sizde de böyle bir durum olabilir,virüs bulaşmış olabilir veya bir programdan kaynaklanabilir.Telefonu güncellemenizi ve bütün programlarınızın apk sını bir yedekleme programı ile yedekledikten sonra kaldırıp belli zaman aralıkları ile birer birer yeniden yükleyin.Böylece hangi programın bu duruma neden olduğunu keşfetmiş olursunuz.
Ben de iki tane ses kayıt programı denedim ikisinde de problem yaşadım. Dediğiniz gibi ışıklar yanıp sönüyordu, kilitleniyordu telefon. Silince düzeldi. Kayıt programlarından vazgeçmiştim ama android recorderi deneyeyim tavsiyeniz üzerine.

mystreous' Alıntı:
turkuazxyz' Alıntı:
cagdas' Alıntı:

Ben de iki tane ses kayıt programı denedim ikisinde de problem yaşadım. Dediğiniz gibi ışıklar yanıp sönüyordu, kilitleniyordu telefon. Silince düzeldi. Kayıt programlarından vazgeçmiştim ama android recorderi deneyeyim tavsiyeniz üzerine.

Aynı adda bir çok kayıt programı var.Linklerini veriyorum o yüzden.

https://market.android.com/details?id=c ... JlY29yZCJd

https://market.android.com/details?id=c ... 29yZGVyIl0.

turkuazxyz' Alıntı:
cagdas' Alıntı:

kaydedici olarak telefonu aldığımda gelen vardı duruyor hala, gerçi pek işime yaramadı şimdiye kadar. yüklediğim oyunlar, uygulamalar vardı kaldırdım bazılarını, bekleyelim bakalım gene yapacak mı?

@turkuazxyz
hocam ilk linkteki programı sizin mesajını okuduktan sonra bulmuştum ama istediğim gibi değil. Ben telefon görüşmelerini kaydeden program arıyorum. Normal kaydedici değil. Sanırım ikinci linkteki program da benim istediğim türden değil.

mystreous' Alıntı:
@turkuazxyz
hocam ilk linkteki programı sizin mesajını okuduktan sonra bulmuştum ama istediğim gibi değil. Ben telefon görüşmelerini kaydeden program arıyorum. Normal kaydedici değil. Sanırım ikinci linkteki program da benim istediğim türden değil.

Hocam ilk kurduğumda her ikisini de denedim.Telefon görüşmelerini kayıt ediyordu.Ama and recorder programı şu anda telefon görüşmelerini kayıt etmiyor.güncellemelerle birlikte kullanım kısıtlaması gelmiş olabilir.Ancak şu anda vrecorder programı ile telefon görüşmelerimi kayıt edebiliyorum.Şu anda denedim.Ev telefonuma telefon açıyorum telefon otomatik kayıt ediyor.Ayarlardan auto recordu seçerseniz otomatik olarak her görüşmeyi kayıt eder.Seçmez iseniz görüşme anında kendinizin programa tıklayıp kaydetmeniz gerekir.

Geri