il Dışı Seminer için "Formu görüntüleme yetkiniz bulunmamaktadır."

Kodla Büyü

dimus

Üye
İl dışında seminer başvurusu yapmaya çalışırken "Formu görüntüleme yetkiniz bulunmamaktadır." uyarısı ile karşılaşıyorum. Başvuru yapanlar var mı ?

İl dışında seminer başvurusu yapmaya çalışırken "Formu görüntüleme yetkiniz bulunmamaktadır." uyarısı ile karşılaşıyorum. Başvuru yapanlar var mı ?
Önce mebbis girişi yapın hocam. çıkan ekrandaki "VERİ TOPLAMA MODÜLÜ"nden giriş yapılabiliyor.

1716215910064.png

Btr görevi karne gününde biter. Haziran ve Eylül seminerini kapsamaz.Mebbiste görevlendirme bölümünden görebilirsiniz.
Sistem ilk defa açıldığı için ufak bir aksaklık olmuştur.. Bir iki güne düzeltirler..

BTR ye çıkmıyor sanırım. Eşim yaptı ben de veri toplama modülü görünmüyor bile.

Ben de ayni hatayı alıyorum. Ama btr olup formu dolduran bir arkadaş yukarıda sorun olmadığını yazmış.
Yetkilerimi guncelle secenegini denedim,sorun çözülmedi. Ilce mebbis yöneticisi yetkilerimizi guncelleyebiliyor mu? Ne yapmamız lazim

İlçe mem Alan şefi, atölye şefi, laboratuvar şefi, vb görevlendirmesi olanlara sistemin açılmadığını bakanlıkla görüşüleceği ve en kısa zamanda sorunun düzeleceğini ifade etmiş bizim idareye.

Ben de ayni hatayı alıyorum. Ama btr olup formu dolduran bir arkadaş yukarıda sorun olmadığını yazmış.
Yetkilerimi guncelle secenegini denedim,sorun çözülmedi. Ilce mebbis yöneticisi yetkilerimizi guncelleyebiliyor mu? Ne yapmamız lazim
Hocam BTR ile alakası yok demişler ama işlem yapan ya BTR değildir yada BTR görevi mebbiste işlenmiş değildir bence. Ama düzelir 1-2 gün içinde diye düşünüyorum

Evet,benim mebbise işlenmiş, geçici görevlendirme olarak görülüyor. Umarım en hızlı şekilde düzeltirler. Böyle bir sebepten dolayı mağdur edilmeyelim.

Evet,benim mebbise işlenmiş, geçici görevlendirme olarak görülüyor. Umarım en hızlı şekilde düzeltirler. Böyle bir sebepten dolayı mağdur edilmeyelim.
Ben BTR görevlendirmeyi işleyen kişi ile görüştüm dönem başında.Açıklama yapmadan görevlendirme diye yazıp geçmişti.Gelen yazıda BTR görevlendirme diye yazılması gerektiğini söyledim.Bana o kadar önemli mi ki hocam diye cevap verdi.Dedim ki bundan önce böyle birşey yoktu belkide bakanlık veri topluyor yada bir plan yapıyor olabilir.Ben konuşurken açıklama kısmına yazmış tamam dedi yazdım.Hala şüpheliyim doğru yere yazdımı diye.Bu şekilde çoğu şeyi yanlış yapıyorlar dikkat eden yok çünkü.Benden başka soran olmadı.

Benim görevlendirme bilgilerimde btr açıklaması var,ama bu yeterli değil sanırım.
Sorunu çözenler burda bizler için de bilgilendirme yaparsa çok memnun oluruz.
Ben yarın il ve ilçe ile görüşüp durum ile ilgili bilgi alacağım,sizlere de iletirim.

Geri