iPhone Tavsiye

Kodla Büyü

MarasliMuallim

Site Gezgini
Hocalarım, iphone ne tavsiye edersiniz? Güncelleme, batarya vs acısindan. Ya da o fiyatlara başka cihaz var mıdır tavsiye???

Pahalı cihazlar olmasa alınır iphone. Güncelleme, parça sıkıntısı vs derdi olmaz. Garanti bitse arızada her yerde parça bulunabilir. Garanti işi hepsinde olduğu gibi şansa da bağlı. Garantiye gönderip birebir değiştirilen cihazda oldu etrafımda kullanıcı hatası diye gelende. Android kullanıyorum bütçeden dolayı ama alabilecek gücüm olsa apple ürünü alırım. Bunun hayranlıkla alakası yok. Gördüklerimle, yaşadıklarıma alakalı düşüncelerim şahsen.

Tüm elektronik cihazlar için planlı eskitme stratejisiyle alacağınız cihazlar ertesi yıl eski muamelesi görüyor ama apple ürünleri piyasada biraz daha değer koruma eğilimli oluyor. 3 yıl evvelki iphone'u satacak olsanız satarsınız ama android cihazı satarken işler değişebiliyor.

aynı fiyat bareminde tercihiniz daima iphone olsun hocam acipinarli hocam da detaylı bahsetmiş nedenlerinden

Sayın hocam iphone 13 kullanıyorum gayet iyi önceki telefonum iphone 11 di. O da gayet yeterli bir telefon.

eşime ve kendime iphone 13 aldık hocam memnunuz. daha önce de kullanmıştık iphone, bir Xianomi yaptık( 4yıla yakın) sonra tekrardan geçtik iphone a,
sadece touch id yok onu arıyorum ,onun yerine face ıd var

s23 alın babalar gibi kullanın hocam. 60 hz ekran telefon mu kaldı. 6 Bin TL lik telefon bile 90 Hz geliyor. 40 bin TL verip 60 mı kullanacağımo_O

Aldığınız her bir Iphone Gazzede bebeklere mermi bomba olarak dönüyor. Bunuda göz önünde bulundurmanızı dilerim.

s23 30000 tl aralarında 10 bin tl var. 3-4 yıl sonra satayım desem samsung çöp. Paramızı yolda bulmadık hocam

iphone 14 pro kullanıyorum çok memnunum. herşeyden önce kaliteli, satmak istediğinizde de hemen paraya çevirebilirsiniz

2 tane yurtdışı iphone 15 pro alın.. 6 ay birini 6 ay diğerini kullanın..
şaka bir yana alabiliyorsanız 15 serisi alın.. 5-6 sene kafanız rahat olsun hocam.. satarken değer kaybı da yaşamazsınız..

Ben ve eşim iphone kullanıyoruz gayet memnunuz. Şu bi gerçek evet piyasadaki diğer cihazlara göre pahalı ama kalite farkı var. Alırsanız uzun süre rahatlıkla kullanabilirsiniz. Tavsiye ederim.

2017 de aldığım iphone 6s i kullanıyorum hala. ısınınca hattın gitmesi dışında bir problemi yok. hala tıkır tıkır çalışıyo. 10-15 bin bandında telefon alacak olsam samsung a33 alırdım. 30 binlere cıkacak olsam iphone 13 alırdım.

bilgisayarda MacBook (m1 m2 m3 ) telefonda iPhone’dan (12,13 ,14 ,15 pro Max ) şaşmayın.
Tecrübe konuşuyor.
iphone 12 aldım o yönden zarar göreceğimi düşünmüyoum,
bilgisayarda ise macbook pro i7 intel işlemcili 2019 aldım o da 6 ay oldu
m işlemciye giriş yapmadım ama yine de memnunum.
m işlemci ile aradaki performans farkını kullanan anlatırsa sevinirim

Geri