İstanbul BTR

Kodla Büyü

blueand

Aktif Üye
İstanbul btr onayları ( görevlendirmeleri) ne oldu, bilgisi olan var mı.
En önemli soru ekders alabilecek miyiz.

31 inden itibaren görevlendirileceksiniz dendi işimizin başına onay olmadan geçtik. Bakalım ne olacak.

Sözde 31 ağustostan itibaren başlatılacaktı . Ancak halen onaydaymış .

Moderatör tarafında düzenlendi:
İstanbul BTR gorevlendirmesi için 20-25 gün önce başvuru yapmıştık 31 ağustosta başlayacak dendi ne ses var ne seda noldu okula gidelimmi gitmeyelim mi bilgisi olan varmı bu konuda valilik onaylayacak dendi en son

İstanbul BTR gorevlendirmesi için 20-25 gün önce başvuru yapmıştık 31 ağustosta başlayacak dendi ne ses var ne seda noldu okula gidelimmi gitmeyelim mi bilgisi olan varmı bu konuda valilik onaylayacak dendi en son

Ne onaymış be arkadaş. 19 ağustosta dilekçe verdim. Kadromun olduğu okulda e.t. olmadığındam civardaki bir liseyi yazmıştım. İlçedeki sorumlu okula gidin zaten 31 inden itibaren görevlendirme olacak demişti. O söze dayanarak haftada 2 gün görevlendirileceğimi düşündüğüm okula gidip e.t. lerdeki sıkıntıları çözüyorum ve okul öğretmenlerine uzaktan eğitimle ilgili yardımcı oluyorum. Bakalım artık umarım boşuna iş yapmıyoruzdur.

Geçen sene punduna getirip bir haftamızı vermemişlerdi. Bu sene öyle yağma yok. Yazı gelsin gideriz. Zaten korona morona stresliyim :D

Ne onaymış be arkadaş. 19 ağustosta dilekçe verdim. Kadromun olduğu okulda e.t. olmadığındam civardaki bir liseyi yazmıştım. İlçedeki sorumlu okula gidin zaten 31 inden itibaren görevlendirme olacak demişti. O söze dayanarak haftada 2 gün görevlendirileceğimi düşündüğüm okula gidip e.t. lerdeki sıkıntıları çözüyorum ve okul öğretmenlerine uzaktan eğitimle ilgili yardımcı oluyorum. Bakalım artık umarım boşuna iş yapmıyoruzdur.
Yazıyı görmeden gitmeyin hocam . Bize de öyle denmişti geçen yıl bir hafta boşa gittik . Ayrıca bizim ilde daha liste valiye bile sunulmadı . Sanırım tasarruf olsun diye 21ine kadar bekliyorlar

Btr onayları bu haftada gelmedi sanırım konu hakkında İstanbul il BTR koordinatörlüğünü konuşan varmı 31 i diye okula gidiyoruz bu pandemide

Onay yazısı ve listeler ekte arkadaşlar.

Ekli dosyalar

• ek1599730290894_0.rar
    41.2 KB · Görüntüleme: 223
  • Valilik Oluru.pdf
    1.7 MB · Görüntüleme: 163
Sağolsun bizim Pendik koordinatörümüz yazı göndermemize rağmen bizi gözden kaçırmış ve listede ismim yok. Böyle bariz bir hata nasıl yapıyorlar insan şaşıyor.

Sağolsun bizim Pendik koordinatörümüz yazı göndermemize rağmen bizi gözden kaçırmış ve listede ismim yok. Böyle bariz bir hata nasıl yapıyorlar insan şaşıyor.
ben pendik te çalışırken Türkan yada Türkkan soyadlı ya da adlı biri vardı, o kişi mi hâlâ koordinatör?

Geri