İstanbul BTR

Kodla Büyü
Ek görevlendirme için yazı geldi bilginiz olsun arkadaşlar. Yarın 15.00 e kadar elden teslim edilmesi gerekiyor yazıyor yazıda.

Son düzenleme:
Yazılar ekte.

Ekli dosyalar

• Screenshot_20200917-125345_WhatsApp.jpg
    Screenshot_20200917-125345_WhatsApp.jpg
    154.2 KB · Görüntüleme: 87
  • Screenshot_20200917-125320_Gallery.jpg
    Screenshot_20200917-125320_Gallery.jpg
    80 KB · Görüntüleme: 80
Tekrar çok teşekkürler Hocam peki bizim gitmemiz gerekiyor mu evim okula 1 saat bizimkiler hala yazıyı arıyor saat dolmak üzere zaten

Nerdeyse 2 aydır görev başındayız okulda ama hala ek btr görevlendirmeleri valilikten çıkmadı bu ayda ek dersimiz gidecek gibi hala ses soluk yok herkes topu birbirine atıyor nedense bir kez daha ilçe formatörüne içimden güzel sözler sayıyorum

Nerdeyse 2 aydır görev başındayız okulda ama hala ek btr görevlendirmeleri valilikten çıkmadı bu ayda ek dersimiz gidecek gibi hala ses soluk yok herkes topu birbirine atıyor nedense bir kez daha ilçe formatörüne içimden güzel sözler sayıyorum
bari bu ayın ek dersi yetişse bence yazı kayboldu ya da unutuldu kimse de hatırlatmıyor :)

Hocam yazı gelmeden mi başlattılar?

Arkadaşlar tam olarak kaç gün gidiyorsunuz okula , okulumuz öğlene kadar başka okulda misafiriz benimle aynı durumda olanlar nasıl çalışıyor 14 saatte dersim var

Arkadaşlar btr onayım çıktı ancak bu süreçte aile bireylerimden birini koronadan dolayı kaybettim ve diğerinin bizimle kalma durumu var ve yaşlı.
Bu durumda çok korkuyoruz eve virüs taşırım diye benden başka da dışarı giden yok bu durumda istifa etme hakkım olur mu acaba?

BTR onay iptali de valilik oluru ile oluyor. İlçe koordinatorunuzle iletişime geçebilirsiniz.

Geri