Juventus - Galatasaray maçı

Kodla Büyü
Yaw Türksat yok mu artık azeri kanalları için.. İyi kötü AZ tV falan izliyorduk şifreyi kırıp - artık yok mu ?

yaw tartışmayı bırakın idman tv ye biskey nasıl giriliyo onu bi deyiverin dostlar...

öğretmenler böyleyse stadlarda çıkan olaylara kızmamak lazım... demek ki oraya 50000-80000 öğretmen de koysak adam gibi maç izlesinler diye onlarda kavga çıkarıp birbirlerine girecekler...

twetyynet' Alıntı:
agd85' Alıntı:
Mr.Spermata' Alıntı:
Azeri spikerden izle hocam bu maçta fazla gol olmaz geçenki gibi, çok sinirin bozulmaz:)
olimpiyatta havanızı aldık sonra antalya cilayı attı ee şimdi juventus lu olman çok normal hocam :+1:
gerçi 6 üstü 1 maç tı uzatmayalım artık :)) değilmi.

6 üstü 1 maç diyenleri 2 de 1 yeniyoruz :)

egitimci.' Alıntı:
öğretmenler böyleyse stadlarda çıkan olaylara kızmamak lazım... demek ki oraya 50000-80000 öğretmen de koysak adam gibi maç izlesinler diye onlarda kavga çıkarıp birbirlerine girecekler...
:alkis: :alkis: yazık dediğin gibi.

drogba'nın gol attığı pozisyonda burak olsaydı o topu kesin kaybederdi.

Fatih terimi her zaman sevdim seveceğimde ama ilk defa bir mac izlerken aman simdi hata yapacak gol yicez diye mac izlemiyorum .Galtasaray karsıdaki takım kim olurs aolsun topu ilerde tutuyum diye önde basıyım diye oynamıyor .Şu anda doğru futbolu oynuyor yenilsekte 10 tane kacırıp salaka yediğimiz gollerden sıkıldıgım için bu maçta bu sistemi sevim .Galiba manciniyi sevmeye basladım ;)

Penaltıyla uzaktan yakından alakası olmayan gözünün önündeki pozisyona penaltı verdi hakem. :scared:

Allah razı olsun, rahat rahat evimde sigara dumanı ve küfürsüz bir maç izledim. çocuk uyuyor, gollere kahvedeki gibi sevinemedim; ama olsun. forumu seviyorum, iyi geceler...

bu sitede lig maçları da yayınlanıyormu acaba uzun zamandır böyle rahat maç izlemedim hocam tşk ederim valla yaavvv :)

mancini sistemi oturtsun 1-2 takviyeyle taş gibi takım yaratacak inşallah...

Geri