kız çocuk anneleri

Kodla Büyü
tuvalet eğitimine döneyim tekrardam:)
lazımlık mı direk tuvalet mi ben de kararsızım. Kış başında pepeyi izlerken ben de kakamı tuvalete yapcam diyince biz de heveslendik lazımlık aldık :D Ama bana kullanması iğrenç geliyor :? bir de dediğiniz gibi ou her yere taşımak sıkıntı...arkadaşlarımdan bir çoğu da çocuğun ayakları yere değmezse sabırla oturmuyor lazımlık daha iyi demişti, bilemedim ki kafam karıştı...bu arada kızım da bezini değiştirtmiyor kakasını yapsa da söylemiyor ben farkedince epey zman geçmiş oluyor en az yarım saat dil döküyorum değiştirebilmek için, bugün şemsiye açtık altında değiştirdik ilgi yönünü değiştirmek için :lol: zorlanacağız gibi de bakalım hayırlısı

Merhabalar benimde kızım olacak 4,5 aylık şuanda:) oğlum çok mutlu şimdilik kardeşi geldiğinde 4 yaş 2aylık olacak inşallah

Hocam inanin cok cok sevindim.hayirli olsun allah saglikla kucaklamanizi nasib etsin guzel bir zamanlama

seldabal' Alıntı:
Merhabalar benimde kızım olacak 4,5 aylık şuanda:) oğlum çok mutlu şimdilik kardeşi geldiğinde 4 yaş 2aylık olacak inşallah

hayırlısıyla kucağınıza alırsınız inşallah selda hocam .. kız çocuklar çok tatlı oluyor benim kızım da 7 aylık oldu :)

Geri