kaçan kovalanmalı mı?

Kodla Büyü

gigabit

Üye
siz ne düşünüyosunuz arkadaşlar? sizce kaçan kovalanır mı?Bunu bayan ve erkek açısından nasıl değerlendirirsiniz? :?:

bir süre kovalanmalı sonra birden bırakmalı. bırak o düşünsün "ne oldu da birden kovalamayı kesti" diye.

sınırlar dahilinde mümkün ama siz henüz kendinize göre sınırın kenarına bile ulaşmamışken, karşınızdaki kişinin sınırlarını çoktan geçmiş olabilirsiniz. rahatsızlık oluşturmamak çok önemli. tabi birde kaçmak var, arkaya dönüp geri geri yürümek var. duruma göre değişir. kaç kişiyle birlikte kovaladığında önemli :)

erkek adam zaten kaçmaz,bayan için ise ; kimse vazgeçilmez değildir, sonuçta burada ergen değiliz, olgun insanlarız.

Kaçmak kelimesinden ne anladığına bağlı?

- Gerçekten istemiyor olabilir
- Egolarını tatmin ediyor olabilir
- Naz yapıyor olabilir
- Bayan ise neden olduğunu kendisinin bile anlamadığı şekilde kaçıyor olabilir.

şu an evliyim ve başta eşimi ben buldum ve kovaladım sonra kaçtım ve hemen ardından o beni kovalamaya başladı ve iyikide kovalamış iyiki onu bulmuşum herkese mutluluklar

arkadaşlar bu benim için gerçekten önemli şu günlerde.farklı bir dönem geçiriyorum ve nasıl davranmalıyım kestiremiyorum.ve fikirlerinizi almak istiyorum. Bi çok arkadaşımın söylediği biz bayanların bi takım sözlere kendimizi çok fazla kaptırdığımız.bu yüzden "kaçan kovalanır" mantığının etkili olduğu.sizler buna katılıyomusunuz?

okanbaris' Alıntı:
şu an evliyim ve başta eşimi ben buldum ve kovaladım sonra kaçtım ve hemen ardından o beni kovalamaya başladı ve iyikide kovalamış iyiki onu bulmuşum herkese mutluluklar

heralde böyle oluyo önce erkek kovalıyo sonra bayan :) ama bayan çok kovalamamalı bence keza bu gurur kırıcı biraz.

karşındakini iy,i tanımana ve neden kaçtığını anlamana ihtiyacın var bence. gereksiz yere kovalarsan yorulmak ve mutsuz olmaktan başka bişi elde edemezsin. birde karşı tarafın kendini daha çok beğenmesini sağlamış olursun

Kaçan elbet kovalanır ancak şöylede bir durum var kızlar ilgiyi sever bir erkekten hoşlanmasa bile onun ilgi göstermesi hoşuna gider. Bu sebeple başkasına malzeme olmayacak şekilde yapın yapacaksanız bile. Kızlar daha duygusaldır diye bir kavram var ancak benim görüşüm erkekler daha duygusal ama aşık olunca işler tam tersi oluyor kız aşıksa hayatının merkezine aşık olduğu kişiyi koyuyor, gözüde başka birşey görmüyor. Erkek aşıksa yinede merkeze koyamıyor hatta çevremden takip ettiğim kadarıyla ilk zamanlardaki heyecanı bile kalmıyor erkeğin sıradanlaşıyor :)

Rusyaya gidip kız mı kovalasam acaba :p

gigabit' Alıntı:
okanbaris' Alıntı:

heralde böyle oluyo önce erkek kovalıyo sonra bayan :) ama bayan çok kovalamamalı bence keza bu gurur kırıcı biraz.

O ne demek hani erkek ve bayan eşitti :-1:

Teachnologist' Alıntı:
gigabit' Alıntı:
okanbaris' Alıntı:

o biz bayanların işine geldiği zaman kullandıkları en eski yalanlardan biri 8)

elbetteki bir süre mücadele etmeli nazda olmalı tabiki ama liseli ergenlerin tarzında değil :) çokta uzamamalı zaten duygularımızın bilincinde olduğumuzu düşünüyorum artık ya vardır ya yoktur ara mod diye bir şey yoktur..bayanlar zaten aşık olmaz sevmez şans verirler :) sende o şansı kapmaya çalışacaksın ve iyi değerlendireceksin :) erkekse aşık olur bence :) ve sürünür

gigabit' Alıntı:
Teachnologist' Alıntı:
gigabit' Alıntı:
okanbaris' Alıntı:

o biz bayanların işine geldiği zaman kullandıkları en eski yalanlardan biri 8)

Oldu erkek kovalayınca güzel kadın kovalayınca gurur kırıcı :-1:

Teachnologist' Alıntı:
gigabit' Alıntı:
okanbaris' Alıntı:

bayan fazla kovalamadı zaten erkeğinde onda gönlü olunca :) işin özü kaçmak ve kovalamak değil kendine uygun birini bulduysan ruh eşini mücadele et ama her zaman kendin ol gerisi geliyor zaten.

Kaçan kovalanır genelde böyle. dünyanın değişmez kuralı.. Psikolojik bir sorun olduğunu da düşünmüyorum.. Elde edilmesi zor şeyler daha cazip gelir, elinde olan zaten elindedir. herhangibir gayret göstermenin anlamı da yoktur. Bana göre zor elde edilen şeyler değerlidir.

gigabit' Alıntı:
arkadaşlar bu benim için gerçekten önemli şu günlerde.farklı bir dönem geçiriyorum ve nasıl davranmalıyım kestiremiyorum.ve fikirlerinizi almak istiyorum. Bi çok arkadaşımın söylediği biz bayanların bi takım sözlere kendimizi çok fazla kaptırdığımız.bu yüzden "kaçan kovalanır" mantığının etkili olduğu.sizler buna katılıyomusunuz?

Öncelikle kaçan tarafmı olmak istiyorsunuz.
Kovalayan tarafmı buna karar verirseniz her ikisininde inceliklerini anlatabiliriz:)
Ve en önemlisi bunların sonunda eğlenmekmi istiyorsunuz ciddi bir ilişki kurmak güzel giderse evlenmekmi? :? :?

Kesin Cevap:

BİR İNSANA HAK ETTİĞİNDEN FAZLA DEĞER VERİRSEN YA ONU KAYBEDERSİN, YA DA KENDİNİ MAHFEDERSİN...

kaçanı kovalama... bırak kaçsın. sen olduğun yerde dur... dünya yuvarlak. döner dolaşır geri sana gelir nasılsa :D... tabi okyanusta boğulmazsa :D...

beyaz24kartal' Alıntı:
gigabit' Alıntı:

Öncelikle kaçan tarafmı olmak istiyorsunuz.
Kovalayan tarafmı buna karar verirseniz her ikisininde inceliklerini anlatabiliriz:)
Ve en önemlisi bunların sonunda eğlenmekmi istiyorsunuz ciddi bir ilişki kurmak güzel giderse evlenmekmi? :? :?
ciddi düşünüyorum.ama bilmiyorum kaçanmı olmalıyım kovalayanmı onada karar veremiyorum.zaman zaman kaçıyorum.ama kovalayan taraf olduğumda çok oldu.ama ben erkeklerin kolay kolay mutlu olamadıklarını düşünüyorum.zora gelemiyosunuz malesef bi çoğunuz.bu da biz duygusal bayanları çok üzüyo. :cry:

Birisini kovalayacağım derken ezdiklerinizi görmeye çalışın derim :wink:

Bu işlerden anlamam ama,Bayan "beni kovala" diye bir işaret gönderiyosa kovalanmalı..Onun dışında boşa kürek çekmek olur.

Geri