Kar tatilinde olanlar :))

Kodla Büyü
Yozgat'ta da çok kar var. Ama tatil yok olmasında zaten :) antep tekiler kar görmeye alışık olmadığı için tatil olması normal... ama oralara yağdığına göre burada bu kar durmaz :lol:

Arkadaşlar Antepde kar yokmuş bizim ilçede var genelleme yaptığım için özür diliyorum.

marmarabote' Alıntı:
Yozgat'ta da çok kar var. Ama tatil yok olmasında zaten :) antep tekiler kar görmeye alışık olmadığı için tatil olması normal... ama oralara yağdığına göre burada bu kar durmaz :lol:
hocam ilçelerinde tatil. tam okula gittim 10 dakika sonra tatil oldu :)

beyazgolge' Alıntı:
marmarabote' Alıntı:
Yozgat'ta da çok kar var. Ama tatil yok olmasında zaten .antep tekiler kar görmeye alışık olmadığı için tatil olması normal... ama oralara yağdığına göre burada bu kar durmaz :lol:
hocam ilçelerinde tatil. tam okula gittim 10 dakika sonra tatil oldu :)

Yozgat'ta geçen hafta meteorolojinin uyarılarından dolayı salı gününden çarşamba günü tüm il ve ilçelerdeki okulları tatil ettiler. çarşamba günü de kar yağmadı doğru düzgün. hatta öğrenciler dalga geçiyordu facebookta filan tüh tatil etmeseler nasıl giderdik okula sağolsunlar filan diye. o yüzden bir daha tatil yok bize :lol: 3 gündür kar yağıyor ama sadece taşımalı öğrencilere okul tatil :lol:

Ankara'ya da çok fazla kar yağdı geceleyin.Ana caddelerde karlar erimiş ama ara yollar hep buz .Buz üstünde yolculuk yaptım okullar tatil edilmiyor bu sene ne hikmetse anlamak zor:((

Geri