karar veremedik

Kodla Büyü
Bizim oda da aşağı yukarı sizinkinin ebatlarında hocam. 42 inç plazma var, gayet rahat, problem yaşamıyoruz.

Ekli dosyalar

• 2.jpg
    2.jpg
    19.6 KB · Görüntüleme: 1,885
egkhan' Alıntı:
Bizim oda da aşağı yukarı sizinkinin ebatlarında hocam. 42 inç plazma var, gayet rahat, problem yaşamıyoruz.
hocam televizyonu koymak zorunda olduğumuz yer ile koltuk arası 2m sadece. 42inç plazma koyduk bir süre sonra gözlerimiz yoruldu. tv sehpa üzerinde bu nedenle mesafe dahada kısalıyor. biz daha çok 32 mi 37 mi 40 mı olsun karar veremedik. birde marka önerisinde bulunursanız sevinirim

hocam samsung ya da lg alın başka markalara bakmayın bile. lg düşünürseniz lw serisi almanızı öneririm. bütçe belirtmemişsiniz net cevap veremiyorum ama smarttv olsun derseniz 5500 570s serilerine bakın smart olmasın derseniz 4500 serisi alabilirsiniz 40" ideal olacaktır bence. benim izleme mesafem 2,5-3 metre 42lw570s var bende gayet memnunum bazen 47" mi alsaydım da diyorum açıkçası çünkü bilişimci olarak netten 3d film hd bluray kalitesi filmleri indirip flashla izliyorum çok zevkli bir büyük boy da olabilirmiş diyorum. tv kaliteli ise zaten gözü yormuyor pek. distribütör garantili almadım ben ithalatçı firma garantili ürün aldım hocam arada 400-500 tl fark var çünkü az bir para değil. avrupabilişim i öneririm netten araştırın göreceksiniz zaten. kolay gelsin.

inikat' Alıntı:
hocam samsung ya da lg alın başka markalara bakmayın bile. lg düşünürseniz lw serisi almanızı öneririm. bütçe belirtmemişsiniz net cevap veremiyorum ama smarttv olsun derseniz 5500 570s serilerine bakın smart olmasın derseniz 4500 serisi alabilirsiniz 40" ideal olacaktır bence. benim izleme mesafem 2,5-3 metre 42lw570s var bende gayet memnunum bazen 47" mi alsaydım da diyorum açıkçası çünkü bilişimci olarak netten 3d film hd bluray kalitesi filmleri indirip flashla izliyorum çok zevkli bir büyük boy da olabilirmiş diyorum. tv kaliteli ise zaten gözü yormuyor pek. distribütör garantili almadım ben ithalatçı firma garantili ürün aldım hocam arada 400-500 tl fark var çünkü az bir para değil. avrupabilişim i öneririm netten araştırın göreceksiniz zaten. kolay gelsin.
teşekkür ederim hocam. istanbul bilişimi inceledik ama güvenilir mi emin olamadık.

Hocam ben bu yaz evleniyorum ve çok düşündüm.
Kiraya çıkıyoruz haliyle oda 4.3 x 6.5. 42" almayı düşünüyordum ancak kullanan herkes büyük büyüktür dedi ve ileride de ev alacağım zaman büyük salonlu bir ev alırım diyerek. 46" e kara verdim.

Araştırmalarım ve ***görünüşü itibari ile samsung 46d6500 modeline karar verdim galiba. E serisi yeni çıktı samsungda piyasaya biraz daha girince 6500 ün fiyatı düşecek diye umuyorum. ve 2400-2500 civarı alırım diye düşünüyorum.

Bu esnada bu tv ye alternatif tek tv var o da lg nin 47" olan tvsi

Televizyon İzleme derim.

İzleyeckseniz arkadaş listede metre hesabı vermiş kaç ekran ihtiyaç olacağını.

E biraz büyüğünü alırsanız iyi olur sanırım.

arkadaşlar lg 32lw4500 led tv nin 100Hz mi yoksa 400hz mi bilen varsa yazar mı? sitelerde değişik sonuçlar çıkıyor.

3 yıldır evliyiz. bi inat almadık şimdiye kadar tv ama kızımın pepee ihtiyacı yüzünden sağlam pc kalmadı evde. sanırım bende niyetlenmek zorunda kalacağım artık. hiç istemiyorum ama olacak artık. araştırıyorum şu sıra

arkadaşlar lg 32lw4500 led tv nin 100Hz mi yoksa 400hz mi bilen varsa yazar mı? sitelerde değişik sonuçlar çıkıyor.

Geri