Kartal Atatürk İlköğretim Okulu Resmi Web Sitesi

Kodla Büyü
ziyaretçi defterinde güvenlik kodu , veri doğrulama yok, iletişim sayfasında da..
menüyü flash yapmasaydın keşke, google'ın indexlemesi açısından, kadrolar sayfası da aynı şekilde...
en alt sol köşede design by abdullahpalavar.com yazısı resim şeklinde, google için yazıya çevirsen daha iyi olacak
dökümanlar sayfasında türkçe karakter sorunu var
( yönetim panelimi görmediğim için birşey söyleyemiyorum )
bunun dışında gayet güzel, hoş tasarım ve dinamik

Evet çok hoş bir site olmuş .,bu arkadaşımız zaten yetenekli ve yaratıcı bir arkadaşımızdı :+1:

Rüzgara Karşı' Alıntı:
ziyaretçi defterinde güvenlik kodu , veri doğrulama yok, iletişim sayfasında da..
menüyü flash yapmasaydın keşke, google'ın indexlemesi açısından, kadrolar sayfası da aynı şekilde...
en alt sol köşede design by abdullahpalavar.com yazısı resim şeklinde, google için yazıya çevirsen daha iyi olacak
dökümanlar sayfasında türkçe karakter sorunu var
( yönetim panelimi görmediğim için birşey söyleyemiyorum )
bunun dışında gayet güzel, hoş tasarım ve dinamik

teşekkürler hocam yorumların için.

site çok hoş flash action script ve tasarım olayını iyi kavramışsın.
üniversite mezuniyet, bölümünüz? ve bu web tasarım işiyle uğraşınız kaç sene oldu ?

kgunduz' Alıntı:
site çok hoş flash action script ve tasarım olayını iyi kavramışsın.
üniversite mezuniyet, bölümünüz? ve bu web tasarım işiyle uğraşınız kaç sene oldu ?

Eskişehir Osmangazi Ünirversi-Böte
Üniversitemin bu işte bana katkısı çok büyük oldu.
8 senelik bir yazılım(php,.net) geçmişim var.6 senedir de photoshop,flash programlarını kullanıyorum.

gerçekten çok hoş. Bilişim Teknolojileri alanı olan birçok meslek lisesinden çok daha harika bir tasarım. tebrik ederim.

Her sayfada bannerin yükleniyor yazısını görmek hoş değil ve üst banner aşırı büyük hocam. tebrikler hoş olmuş yinede.

myesilyurt' Alıntı:
gerçekten çok hoş. Bilişim Teknolojileri alanı olan birçok meslek lisesinden çok daha harika bir tasarım. tebrik ederim.
meslek lisesi siteleriyle niye kıyaslama gereği duyuyorsun ki? bir ilköğretim sitesinin, meslek lisesi sitesinden iyi olması şaşılacak bir durum değil. sonuçta ikisini de yapan bt öğretmeni.

ben bu kod parçacıklarını ve ve sayfa dizaynlarını sanki bi yerlerden hatırlıyor gibiyim :lol:

CeM_G' Alıntı:
ben bu kod parçacıklarını ve ve sayfa dizaynlarını sanki bi yerlerden hatırlıyor gibiyim :lol:

sen hatırlamayacan da kim hatırlayacak kardeşim benim. Walla özledim kardeşim o günleri...

Zizu_' Alıntı:
CeM_G' Alıntı:

sen hatırlamayacan da kim hatırlayacak kardeşim benim. Walla özledim kardeşim o günleri...
ne günlerdi ama gerçekten kardeşim,sabahlara kadar verilen emekler,uykusuz kalınana geceler.
biliyorsun ben seni herzaman takdir etmişimdir bu çalışmalarından dolayı ve yine döktürmüşün.tebrik ederim kardeşim...

sorma valla kardeşim,güzel şeyler çıkardık ama.Bu arada fifa oynamayı da unuttum :)

Saol kardeşim yorumun için...

Geri