Kasım maaşı e-bordro

Kodla Büyü

selcuklu

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Kasım maaşı için e-bordroya bakan oldu mu? Her ay 14'ünde açılırdı. Şimdi baktığımda TC Kimlik numaranız bulunamadı uyarısı veriyor.

mebbisten bilgilerinizi (sicil nolar) öğrenebilirsiniz. yada uğur beyin dediği gibi edevletten daha kısıtlı bir e bordro görebilirsiniz.

personelmeb.com sabahtan beri yansıtıldı diyor dalga geçiyor.ne kadar reklamcı bir site

Arkadaşlar sistemle ilgili bir sıkıntı olduğunu düşünüyorum. Ne muhasabattan ne de e-devlet üzerinden hizmet verilemiyor. Bekliyoruz.

Aynı sıkıntı bende de var şimdi baktım kesintileri topladım ordaki ayrıntılı kesintileri topladım 13,59 lira fazla kesinti yapmıslar ama detaylarda bu kesinti gozukmuyor. 2 kere sendika kesmişler sanki. İyice şaşırdı bunlar bakalım yanlışmı yatacak merakla bekliyorum.

Benim maaş da herhangi bir sıkıntı yok. Sisteme girerken sıkıntı yaşamadım. Ayrıca ekstra bir kesinti yok.

Geçen aya göre 50 tl kesinti var bordrolara baktım

Top.Söz.İkram. 45 bu yok herkeste böyle mi acaba?

Hocam benim bordroya baktım şimdi kesintileri kendim topladığımda kestikleri miktar yaklaşık 150 tl fazla çıkıyor. Yanlış hesapladılar herhalde anlamadım gitti. Bu konu için nereye başvurabiliriz bilgisi olan lütfen yardımcı olsun.

halinize şükredin, onu bulamayanlar da var :!:

Geri