Kayserideki Bilişimciler Çaya buyrun

Kodla Büyü

the_korsan

Site Admin
Yönetici
Cumartesi günleri bilişim öğretmeni arkadaşlarımızla (genelde ben,enginozdil ve ghost sürekli oluyoruz) buluşup çay içip sohbet ediyoruz. Bu hafta sonu, ctesi günü katılmak isteyen bilişimci arkadaşlarımız olursa bekleriz, şimdiden duyurmuş olalım, katılmak isteyen arkadaşlar ona göre plan yapabilirler, müsait olan arkadaşları bekleriz.

hocam bu hafta eşimin yanına gitmem gerekiyor (farklı illerdeyiz).ama en kısa zamanda gelip sizlere tanışmayı çok istiyorum. umarım yakın zamanda görüşürüz.

beyazgolge' Alıntı:
hocam bu hafta eşimin yanına gitmem gerekiyor (farklı illerdeyiz).ama en kısa zamanda gelip sizlere tanışmayı çok istiyorum. umarım yakın zamanda görüşürüz.

inş. hocam biz buralardayız :)

Cemal TANER' Alıntı:
the_korsan' Alıntı:
skipper_forum' Alıntı:
Aah hocam keşke yakınlarda olsaydım da gelebilseydim...

Dostum ekibi toplayın gelin içişlerinden izin çıkarsa yoksa toplanıp biz gelecez yine :)
Bu İstanbullulardan bi iş çıkmaz Selim Hocam, biz gidelim :)
deme hocam yaa
Niyazi hocam (Cebit'te bizi ağırlayan) ve Ahmed (Kaf-Kef) hocam (İstanbul'da gecenin bi yarısı bize evinin kapısını açan) varya...
daha nolsun, böyle dostlar bize yeter :)

enginozdil' Alıntı:
Cemal TANER' Alıntı:
the_korsan' Alıntı:
skipper_forum' Alıntı:
Aah hocam keşke yakınlarda olsaydım da gelebilseydim...

Dostum ekibi toplayın gelin içişlerinden izin çıkarsa yoksa toplanıp biz gelecez yine :)
Bu İstanbullulardan bi iş çıkmaz Selim Hocam, biz gidelim :)
deme hocam yaa
Niyazi hocam (Cebit'te bizi ağırlayan) ve Ahmed (Kaf-Kef) hocam (İstanbul'da gecenin bi yarısı bize evinin kapısını açan) varya...
daha nolsun, böyle dostlar bize yeter :)
Evet hem Niyazi Hocamdan hem de hemşerim Ahmet Hocam ve ailesinden Allah razı olsun. Güzel anlardı vesselam.
Hafta sonlarım boş doldurmayı da düşünmüyorum. Olursa bi program ben her zaman hazırım.

Kayseriden anlaşılan ses çıkmıyor, ikinci çaydayız müsait olan arkadaşlar varsa bekleriz.

Geri