kendi Laptopumda e-okula giremiyorum :(

Kodla Büyü

ngezen

Aktif Üye
arkadaşlar foruma baktımda bulamadım bugün okuldaki bilgisayarlardan e-okula girebiliyorduk ama şimdi kendi laptopumdan e okula giremiyorum girş sayfası geliyor kodu yazıp şifremle bağlanıyorum ancak ekran öylece kalıyor giriş yapamıyorum diğer arkadaşlarım şu anda bağlanabiliyorlarmış güvenlikle mi alakalı dedim güvenlik duvarını kapatmama rağmen açılmadı virüs programı ayarlarımı değiştirdim yine olmadı çıldırmak üzereyim arkadaşlar yardım ederseniz sevinirim iyi akşamlar

ngezen' Alıntı:
arkadaşlar foruma baktımda bulamadım bugün okuldaki bilgisayarlardan e-okula girebiliyorduk ama şimdi kendi laptopumdan e okula giremiyorum girş sayfası geliyor kodu yazıp şifremle bağlanıyorum ancak ekran öylece kalıyor giriş yapamıyorum diğer arkadaşlarım şu anda bağlanabiliyorlarmış güvenlikle mi alakalı dedim güvenlik duvarını kapatmama rağmen açılmadı virüs programı ayarlarımı değiştirdim yine olmadı çıldırmak üzereyim arkadaşlar yardım ederseniz sevinirim iyi akşamlar

hocam aynı sıkıntı bendede war davranış notlarını gircem.2 okulda görevliyim.1 okula giriyom dieri aynı senin dediğin gibi not girme kutuları aktif deil pasif sorun nemiş.
bende deneyim bi.

Eğer vista kullanıcısıysan dediklerimi iyi takip et öncelikle sana tavsiyem ne olur ne olmaz bilgilerini yedekle ileride de lazım olur.İe6-7-8 kullanman fark etmez önce combo fix programını indir çalıştır biraz uzun süryor açılması çalışması sistem resetlendikten sonra da 10 dk daha makine açılınca işlem yapıyor bitince pc tekrar açılacak fakat hiç bir program çift tıklayanca açılmıyacak sağ tık yönetici olarak çalıştır diyince calısacak.Sen makine açıkken kapatma düğmesine uzunca basıp direk pc yi kapat.Sonra tekrar aç Açılışta dort secenek cıkacak pc yi güvenli modda başlatı seçip enter layacaksın,sistem acıldıktan sonra normal yeniden başlat yap herşey düzel di artık pc'in eskisi gibi...Formatsız bütün programların yerinde ve çalışıyor olması lazım e-okula da normal problemsiz girebileceksin...

Geri