Klavye :) (tekrardan düzenlendi)

Kodla Büyü
Re: Klavye :) (bilgilerde veya şekillerde hata varsa söyleyin)

ctrl +A sayfayı secer denılmıs burda bır eksıklık var uzerınde calısılan belgede bırden fazla sayfa olabılır orda tumunu sec olsa daha dogru olur kanısındayım

aycaha' Alıntı:
paylasım icin tesekkurler...
psd paylasırsan harika olur hocam... su BELKI lafını cıkartıp yerine bi zaman dilimi koysak daha güzel olur:))

bitireyim öyle vereyim nete. az kaldı.

adiyif' Alıntı:
ctrl +A sayfayı secer denılmıs burda bır eksıklık var uzerınde calısılan belgede bırden fazla sayfa olabılır orda tumunu sec olsa daha dogru olur kanısındayım
hakısınız düzeltirim yarın.

hayır ben hata var dıyerek yazmak ıstemedım sadece mesajda duzeltme varsa soyleyın dedıgınız ıcın yanlız anlamayın ayrıca calısma ıcınde tsk ederız

psd nin boyutu çok büyük arkadaşlar. 40 mb. yükleyemiyorum nete :) bunla idare edin.

aresbel3' Alıntı:
psd nin boyutu çok büyük arkadaşlar. 40 mb. yükleyemiyorum nete :) bunla idare edin.
Öneri:
psd boyutunu kısmen düşürmek için layer(katman) önizlemelerini kapatın hani şu göz işareti varya onları kaldırın fark edilir derecede boyut düşecektir. Daha sonra bu psd dosyasını sıkıştırırken meksimum sıkıştırma kullanın. Bu yolları kullanırsanız psd boyutunda büyük bir düşüş olacaktır.

Çok güzel olmuş. Poster olarak hazırlatıp panoya asacağım. Elinize sağlık.

Geri