Kombi Tavsiye ?

Kodla Büyü

penewitz

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar yeni ev aldım kombi taktırcam, evim net 75m2 geçmez toplam petek uzunluğu 4 metre bütün evde. çok tuzlu birşey bakmıyorum max. 1500 lira civarı. piayasada baymak lampert, demirdöküm atron ve eca marka kombi bu fiyatlarda var sizce hangisini taktırayım, kullanan varmı bu markaları. birde internetten getittirip ustaya taktırsam mı ? bu şeklide yapan oldu mu ?

aybr' Alıntı:
ben ECA derim. bayiden al muhatabın olsun.
ya aslınde bende öyle düşünüyorum muhattabım olsun ama, internette 1200 liralık kombi bayide 1600 lira, internette ocak flexi 30 lira bayide 50 lira nerden baksam 300-400 lira daha fazla para çıkacak cebimden

penewitz' Alıntı:
aybr' Alıntı:
ben ECA derim. bayiden al muhatabın olsun.
ya aslınde bende öyle düşünüyorum muhattabım olsun ama, internette 1200 liralık kombi bayide 1600 lira, internette ocak flexi 30 lira bayide 50 lira nerden baksam 300-400 lira daha fazla para çıkacak cebimden
Ustaya vereceğiniz parayla aynı yere gelir. Bir de garanti olayı var

Garanti internetten alsan da aynı bayiden alsan da aynı.

Ben internet üzerinden aldım kendim montajını yaptım. Servis gelip kombiyi çalıştırıp gitti. 2 yıldır kullanıyorum. :+1:

bomax01' Alıntı:

Ben internet üzerinden aldım kendim montajını yaptım. Servis gelip kombiyi çalıştırıp gitti. 2 yıldır kullanıyorum. :+1:

Görmek istediğimiz hareketler bunlar, ki bayilerde fiyatlarını biraz aşağı çeksin :+1:

sadoo_' Alıntı:
bomax01' Alıntı:

Görmek istediğimiz hareketler bunlar, ki bayilerde fiyatlarını biraz aşağı çeksin :+1:

Saolun sayın hocam. Elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz. Evim triplex. 48 kw kombiyi netten 1950 TL'ye aldım. Bayilerden en az fiyat veren 2800 veriyordu ve ben 9 taksit almıştım. :idea:

Geri