Konya BTR Görev Yazıları

Kodla Büyü

ay51

Seçkin Üye
Seçkin Üye
II. dönem görevlendirmeleri ile ilgili bilgi var mı? Çoğu il duyuruya çıktı.

yeni yazıyı gördünüzmü arkadaşlar. Selçuklu enson toplantılarda hep bizimle ilgili çalışmaların olduğunu sorunlarımızın görüşüldüğünü dile getirmişti.

yazıda değişen bir şey yok. nöbet ücreti diyor, bu madde yiboları kapsar herhalde, birde 8 şube altına görev verilmeyecek. BTR kadrosu hariç hiçbir şey bizleri tatmin etmez

hocam eba konusundaki dayatmaları var. bir de 2 dönemdir bize sizin durumunuz konuşuluyor. değişiklikler yapılacak deniliyodu. geçen dönem sorunlarımız rapor halinde sunmamızı istediler. anlaşılan hiç bakılmamış.

nese1982' Alıntı:
hocam eba konusundaki dayatmaları var. bir de 2 dönemdir bize sizin durumunuz konuşuluyor. değişiklikler yapılacak deniliyodu. geçen dönem sorunlarımız rapor halinde sunmamızı istediler. anlaşılan hiç bakılmamış.
yazı yazı diye görevlendirmeyi ekimin ortasında yaptılar.
yazı gelecek deyince ben de bişey sanmıştım

hani bizim sıkıntılarımız konuşuluyordu. bizden rapor istemişlerdi. kadro verilecekti ders sayıları azaltılacaktı.....son 3 toplantıda bunları söylediler bize
keşke hiç dokunmasalardı

arkadaşlar şimdi meram halk eğitim merkezini aradım. 100 saatlik BTR kursu 12 kişi başvurursa açarız diyorlar.

arkadaşlar EBA falan sorun değil halledilirdi. Forumu okuduğumda bazı arkadaşlara sözde ya da gerçekte söylenen bir takım numaralı almış olanlara BTR görevi verilir söylentileri insanı rahatsız ediyor. Eğer paylaşılan yeni BTR görevlendirme yazısının son haliyse beni rahatsız eden başka şube sayısı az olup BTR görevi verilmeyen okullara da görevlendirme yapılması. Yoksa yeni bir şey yok diye düşünüyorum. Sadece üzüldüğüm nokta şu senelerdir sorunları yazılı ya da sözlü dile getirmemize rağmen bizleri dikkate almamaları. Sendikalar, meb çalışanları ya da burada bizleri takip eden sanal gözler bu kadar mı aymaz, sorumsuz olurlar.

herhâlde görevlendirmelerle ilgili bir gelişme yok. Bilgisi olan arkadaşlar varsa en azından bazı bölgelere yazılar geç ulaşmakta, mağduriyetlere sebep olmakta böylelikle bilgi sahibi oluruz

100 saatlik FBTR yazısı geldi okullara.Bu nasıl iştir anlamıyorum. Hiçbir şeyden anlamayan idarecim "Alalım belgeyi de bize yardımcı olursun değil mi, nasıl olsa bir şey yok,kolay olur değil mi hocam" diye gülmesi çınlıyor kulaklarımda.. :verymad: :verymad: :verymad:

theArcher' Alıntı:
100 saatlik FBTR yazısı geldi okullara.Bu nasıl iştir anlamıyorum. Hiçbir şeyden anlamayan idarecim "Alalım belgeyi de bize yardımcı olursun değil mi, nasıl olsa bir şey yok,kolay olur değil mi hocam" diye gülmesi çınlıyor kulaklarımda.. :verymad: :verymad: :verymad:
böylesini biiiiip!!

Okulumuzda btr'ye ihtiyaç var. Başvurular ne zaman. Okulumuzun da başvurularda açık gözükmesi için ne yapmamamız gerekiyor.

Memleketim Konya içimde hep bir özlem var, görev yaptığım il Niğde..Sağ olsunlar ilgili hocalar bizi asla mağdur etmeden çok sistemli çalışıyorlar. Dogdugun değil doydugun yer sözüne hak veriyorum bazen

Konya BTR görevlendirmeleri cuma günü valilik onayına çıkmış, konuştuğum yetkili onaylanırsa Cuma günü yoksa pazartesi ilçelere yollanacak dediler

az önce ilçeyle konuştum. Geçen hafta valiliğe gitti ama daha gelmedi dediler...

Dys üzerinden ilçelere yollamışlar, an itibariyle ilçeden okula gelen bir yazı yok

daha gelmedi değil mi? başlangıç tarihi bugün mü olacak? okula gitmedim de,merak içindeyim

Vali Olur yazisi 08/02/2016

Ekli dosyalar

• Screenshot_2016-02-09-13-19-07.png
    Screenshot_2016-02-09-13-19-07.png
    184.9 KB · Görüntüleme: 385
Listede TC kimlik nolar ve gsm noları olduğu için paylaşmıyorum. O kısımları silecek şuan vaktim yok maalesef, akşam gerek olursa o bilgiler saklanmış şekilde paylaşırım.

horozerk' Alıntı:
Listede TC kimlik nolar ve gsm noları olduğu için paylaşmıyorum. O kısımları silecek şuan vaktim yok maalesef, akşam gerek olursa o bilgiler saklanmış şekilde paylaşırım.
hocam açıkçası merak içerisindeyiz bir zahmet el at şu işe

Geri