Konya BTR Görev Yazıları

Kodla Büyü
Geçen dönem yazı okula ne zaman geldiyse o zaman başlattılar. Hatta tartıştım pazartesi-salı-çarşamba okulda bulunmama rağmen 4+3+4 ek ders kaybım var dedim, biz yazı bize ne zaman tebliğ edildiyse o zaman başlatırız dediler

Selçuklu Mem liste müdürün manasında.bugün yarın bürgün çıkar diyor.karatayda görev yapan arkadaşlar listeyi sadece adı soyadı olacak şekilde gönderirseniz çok makbule geçer.yada özelden msj olarak yollarsanız.

ay51' Alıntı:
Geçen dönem yazı okula ne zaman geldiyse o zaman başlattılar. Hatta tartıştım pazartesi-salı-çarşamba okulda bulunmama rağmen 4+3+4 ek ders kaybım var dedim, biz yazı bize ne zaman tebliğ edildiyse o zaman başlatırız dediler

evet öyle olmuştu..o yüzden boş günümde gitmedim

Hocam akşama kadar yazı okullara gelmez ise saat 20 ye kadar özelden mail adreslerinizi yazın bir seferde herkese mail atayım. İyi çalışmalar.

horozerk' Alıntı:
Hocam akşama kadar yazı okullara gelmez ise saat 20 ye kadar özelden mail adreslerinizi yazın bir seferde herkese mail atayım. İyi çalışmalar.
Özelden msj yazdım ama mail göndermekten vazgeçtiniz sanırım hocam

mailleri yolladım, bilgilendirme amaçlı kullanınız, göreve başlama tarihi için kurumunuz ve ilçenizin yönlendirmelerine uyunuz.

Arkadaşlar olur ayın 8 inde başlıyor. Ben 8 inden itibaren okula gidiyorum. Gittiğiniz günlerin ekdersini alırsınız. Olur çıktıktan sonra size şu gün başlayın diyemezler kafalarına göre... Gidin görevlerinize başlayın. Ek dersi vermezler ise mahkemeden faiziyle alırsınız. Bu konuda rahat olun

compteach' Alıntı:
zilal' Alıntı:
kiymet' Alıntı:
Selçukluya okullara yazı gelmedi değil mi arkadaşlar

bugün geldi. haftaya pazartesi başlıyoruz

Hocam onayda 08.02.2016 yazıyor. Haftaya pazartesi diye kim söyledi?

hocam kusura bakmayın ben yanlış anlamışım. yalnız ben pazartesi salı dersim olmadığı için okula gitmemiştim. idareye söyledim o günlerin ek dersini kesin diye..
bir sıkıntı olur mu acaba.. sonuçta yazı gelmemişti

Geri