Kredi Kartına taksitle alamayacaksınız...

Kodla Büyü
Fender' Alıntı:
Vatan Bilgisayar OdeaBank ile anlaşıp market içine banka şubesi açmış...Anında tüketici kredisi... :wink:

Bu da iyiymiş..

Bir de Teknosa sanırım böyle yapıyor. Telefonun kılıfını 1000 TL'ye taksitli satıyor, telefonu hediye veriyor. :lol:

Turgut ÖZAL demişti ya "Benim memurum işini bilir". :lol:

Ama her zaman her daim her durumda kurallara uyulması taraftarıyım, eğer kuralda bozukluk varsa o zaman kurala itiraz edilmeli ama kural varsa o zaman da uyulmalı yani...

bu bahaneyle temmuza kadar bir şey almıycam.. sonrasına bakıcam..

ya ben note 5 almayı düşünüyorum. bizim okulda yaşlı bir hoca var o da note 5 almış. teknosadan taksitle aldım diyor. kafam durdu benim. daha doğrusu yanında arkadaşı varmış bu parayı adama vermiş, adam da kredi kartından çektirmiiş. hocam tek çekim yapmıştır o diyorum, hayır diyor adamı aradı sordu taksitle aldım demiş..bu işte bir yanlışlık mı vardır yoksa gidip ben de denesem mi şansımı :D :D

Teknosa da ing tekno kredi ile anında istediğiniz taksite telefon alıyorsunuz. Sadece fiyat biraz değişiyor.

light' Alıntı:
Teknosa da ing tekno kredi ile anında istediğiniz taksite telefon alıyorsunuz. Sadece fiyat biraz değişiyor.
ya biliyorum o kredi olaylarından haberim var ama adam ısrarla ben paramı arkadaşıma verdim o da kendi kredi kartıyla taksitle aldı diyor..hatta arayın sorun ticari kartmıymış onunki dedim, adam istanbulda notermiş ticarti değilmiş kartı:))

Telefon degildir o, telefon olsa duramazsin...

Mobil gönderidir.

Geri