KULAK KESİYORLARDI ,KULAK KESİLDİLER...

Kodla Büyü
sonunda....
umarım the imam ın saçmalamışlığını görmeyiz yine :| artık hayal kırıklığı yaşamak istemiyorum..
tiyatrosu güzeldi sinemasını iki kat güzel bekliyorum..

Arkadaşlar ben izledim çok güzel. Çok ince espiriler var. Tek kelimeyle muhteşem, biran önce izlemenizi tavsiye ederim...

yarın biz de öğrencilerimizle beraber gidiyoruz. Umarız güleriz iyice. Çok bunaldı çocuklar.Teklif benden gelmişti çok sevindi yavrucaklar...

Çok şükür aile ile izlenebilecek bir film çıktı. Bu filmi hazırlayanlardan Allah razı olsun. İnsanları düşündüren, güldürürken ağlattıran harika bir film.

Ben gittim :)
Çok fazla beklenti içinde olmayın. Hayal kırıklığı olabiliyor.Ama bazı açılardan özel ve güzel bir film.

ben gittim gerçekten güzel bir filmdi.vaktiniz boşa geçmeyecek bence gidin.Ayrıca hoca rolünün hakkını vermişti..

güzel bir filmdi. senaryo açısından çok başarılı bir çalışma bence. bu ülkede camiler bir dönem gerçekten harabeymiş. köylerde cezane namazı kıldıracak ehli insanlar bulunamıyormuş. sanırım bütün bu batıl inanışlarda o günlerden miras kalmış.

ben de izledimm argo söylemler olmadan komedi filmi çekilebileceğini göstermişler çok da iyi etmişler Allah razı olsun... çok büyük beklentilerle gitmemek lazım tabii ki ama desteklemek gerektiğini düşünüyorum... artık sınıflarda bir sürü recep ivedik görmek istemiyorum ...

Dün Öğrencilerimi götürdüm, çok beğendiler. Aslında bana film espriden çok mesaj verici ve duygusal bir film gibi geldi. Ama şu cuma namazı sahnesine bittik valla :puhaha: :puhaha:

Açıkçası bu kadar güzel olacağını beklemiyordum, öylesine gitmiştim.
Romatizmden akan göz yaşlarıyla kahkahadan akan göz yaşları birbirine karışıyor bu filmde.

okyanus41' Alıntı:
Dün Öğrencilerimi götürdüm, çok beğendiler. Aslında bana film espriden çok mesaj verici ve duygusal bir film gibi geldi. Ama şu cuma namazı sahnesine bittik valla :puhaha: :puhaha:
...bende öğrencilerimle tekrar izleyeceğim....Cuma namazı ve abduladir geylani annesinden önce doğmuş bu nası oluyo..:))) kopardı. :puhaha: :puhaha:

çok çok eğlenceli, aynı zamanda duygulandıran, düşündüren bi filmdi. imamın sabrı beni çok etkiledi, öğrencilerime karşı tahammülsüz davranışlarımı düşününce utandım. :oops:

bilogt55' Alıntı:
çok çok eğlenceli, aynı zamanda duygulandıran, düşündüren bi filmdi. imamın sabrı beni çok etkiledi, öğrencilerime karşı tahammülsüz davranışlarımı düşününce utandım. :oops:
:oops: ben de..

Geri