KUPONLAR GELDİ !! E-Ticaret Sitemi Açtım - DEPODANSEPETE.COM

Kodla Büyü

developer

Süper Üye
Süper Üye
İNDİRİM KUPONLARIMIZ GELMİŞTİR

20 ADET 10 TLLİK İNDİRİM KUPONLARI
8 ADET 25 TLLİK İNDİRİM KUPONLARI
6 ADET 50 TL'LİK İNDİRİM KUPONLARI

Değerli arkadaşlar, ilk e-ticaret sitemizi açtık 500.000'den fazla ürünle hizmete girdik.
http://www.depodansepete.com Ayrıca ilerleyen günlerde kampanya ve hediye çek dağıtımlarımda olacaktır.
Fiyatları incelediğinizde piyasanın çok altında olduğunu göreceksiniz. Tüm ürünler depolarımızdan temin edilmektedir ve iade garantilidir.

BİLGİSAYARBİLİSİM.NET'TEN ALIŞVEİRŞ YAPAN MÜŞTERİLERİMİZİN YORUMLARI

hakancbn20' Alıntı:
arkadaşlar ben sistemden alışveriş yapmış birisiyim, tek kişilik bir karyola almak için araştırma yapıyordum ve en uygun fiyat 242 lira ile n11 de bulmuştum daha sonra Developer hocamızın açtığı başlığı gördüm siteye baktığımda tamda aradığım karyolanın fiyatının 210 lira gibi bir fiyatının olduğunu gördüm sağolsun arkadaşımız bana uygun bir hediye çekide tanımlayabileceğini söyledi ve çok daha uygun bir fiyata ürünü satın almış oldum. (hediye çekinin ne kadar olduğunu söylemem belki uygun olmayabilir diye düşündüm.) Siparişi cuma akşamı vermiştim pazartesi elimdeydi yani çokta hızlı çalışıyor arkadaşlar. Ben sistemden ve ilgili arkadaştan çok memnun olduğumu ifade etmek isterim..

E-Ticaret sitemiz 256 bit SSL sertifikası kullanmaktadır.

l07W0J.png

VgVMgZ.png

n57WkV.png

vQEpmz.png

12yg4j.png

LYan2o.png

Re: E-Ticaret Sitemi Açtım - Depodansepete.com

hocam öncelikle hayırlı olsun siteniz. tek başınıza piyasadaki sitelerle başa çıkmanız zor. mutlaka kredi kartlarıyla anlaşma yapmak, onların verdiği puan kampanyalarından faydalanmanız gerekir.

başarılı hocam :) hayırlı olsun

incir elektronikle hazırlanan e-ticaret sitelerinde çok artış oldu. Hayırlı olsun hocam.

agd85' Alıntı:
hocam öncelikle hayırlı olsun siteniz. tek başınıza piyasadaki sitelerle başa çıkmanız zor. mutlaka kredi kartlarıyla anlaşma yapmak, onların verdiği puan kampanyalarından faydalanmanız gerekir.
Allah razı olsun hocam :)
Kreid kartlarına taksit imkanımız var yukardaki görsellerdede olduğu gibi belirttim. Ayrıca arkamızda tedarikçi olarak çok güçlü bir firma var. Sitemizdeki ürünlerin fiyatlarını diğer büyük sitelerle karşılaştırırsanız farkı göreceksiniz muhakkak :)

hgencer03' Alıntı:
incir elektronikle hazırlanan e-ticaret sitelerinde çok artış oldu. Hayırlı olsun hocam.
Evet doğrudur hocam teşekkür ediyorum :)

Hayırlı olsun, hocam.

Bilgisayar bilisim üyelerine ek bir indirim yada hediye çeki atarsın pm den...

turhank' Alıntı:
Hayırlı olsun, hocam.

Bilgisayar bilisim üyelerine ek bir indirim yada hediye çeki atarsın pm den...
Kesinlikle yapacağım hocam önümüzdeki 4-5 gün içerisinde indirimler ve hediye çekleri geliyor.

hocam hayırlı olsun.Allah utandırmasın girişiminiz gayet güzel. Hayırlı kazançlar dilerim. Bi laptop bakayım dedim soldaki menüden marka yada işlemciye tıkladığımda hata veriyor.
anlık bi sorunmudur
sorgulamada mı sorun var ? tekrardan hayırlı olsun başarılar

erdcannet' Alıntı:
hocam hayırlı olsun.Allah utandırmasın girişiminiz gayet güzel. Hayırlı kazançlar dilerim. Bi laptop bakayım dedim soldaki menüden marka yada işlemciye tıkladığımda hata veriyor.
anlık bi sorunmudur
sorgulamada mı sorun var ? tekrardan hayırlı olsun başarılar
Allah razı olsun hocam çok sağolun.
Sorun gözükmüyor bizzat kontrol ettim şuan dener misiniz?

Hayırlı olsun hocam. İnşallah çok bereketli ve başarılı bir işiniz olur.

amasyada nerdesiniz hocam sizinle tanışmak isterim :)

merkezdeyim ama aklımdan geçiyordunuz sizinle tanışmayı suluovada nerdesiniz hocam birgün gelirim sizinle tanışmaya

Hayırlı olsun hocam. Site cok temiz ve hos gorunuyor. Bende gecen aylarda farklı urunlerle bu işe girişmek istedim. Siz başlamış ve hayata gecirmişsiniz, tebrikler. Sitenin tasarımı hosting domain ssl vs tecrubelerinizi paylaşırsanız sevinirim. Mesela ne kadara mal oldu?

ucamus' Alıntı:
merkezdeyim ama aklımdan geçiyordunuz sizinle tanışmayı suluovada nerdesiniz hocam birgün gelirim sizinle tanışmaya
Ova Bilgisayar nerede diye kime sorsanız gösterirler beklerim :)

muratci' Alıntı:
Hayırlı olsun hocam. Site cok temiz ve hos gorunuyor. Bende gecen aylarda farklı urunlerle bu işe girişmek istedim. Siz başlamış ve hayata gecirmişsiniz, tebrikler. Sitenin tasarımı hosting domain ssl vs tecrubelerinizi paylaşırsanız sevinirim. Mesela ne kadara mal oldu?
Hocam ortalama 1000 tl gibi bir maliyeti oldu bana böyle bir iş modeli varsa aklınızda yardımcı olurum pm olarak ileitşim bilgilerinizi iletirseniz :)

hocam hayırlı olsun. ALLAH utandırmasın. :++:

güncelleme var sanırım hocam. Çalışmanız gayet başarılı bol müşteriler hayırlı kazançlar

Tesekkurler hocam. Tekrar işleri harekete gecirdiğimde danışıcam size...

Hayirli olsun, artik buradan yapariz alis verisi.

kendir_li' Alıntı:
Hayirli olsun, artik buradan yapariz alis verisi.
Teşekkürler hocam beklerim alışveriş yapmadan önce ulaşırsanız indirim kuponlarımızdan tarafınıza iletebilrim.

hayırlı olsun hocam.. cesaretiniz için de tebrik ederim.. Allah utandırmasın.. benden de farklı bir konuda web sitesi istediler.. alt yapınızı sağlayan web hizmetini veren kuruluş nasıl?

Hocam öncelikle hayırlı olsun.

Anladığım kadarıyla e-ticaret sistemini siz satın alıyorsunuz ve herşeyi sizin adınıza firma hallediyor.
Sitelerini inceledim sizin e-ticaret sisteminin aynısını diğer girişimciler de kullanıyor.
Ürünler ve tasarım aynı.

İnşallah tutturursunuz hocam , yalnız iyi reklam gerekir bu iş için.
Kolay gelsin.

Zizu_' Alıntı:

Anladığım kadarıyla e-ticaret sistemini siz satın alıyorsunuz ve herşeyi sizin adınıza firma hallediyor.
Sitelerini inceledim sizin e-ticaret sisteminin aynısını diğer girişimciler de kullanıyor.
Ürünler ve tasarım aynı.

Kolay gelsin.
Hocam merhaba teşekkür ediyorum Allah razı olsun.
Doğru anlamışsınız fakat bir konuya açıklık getirelim. Bunun için reklam bütçesine gerek duyulmamakta çünkü bizim sistemimizin amacı türkiyedeki herkes değil globalde değil tamamiyle local bazlı :)

developer' Alıntı:
Zizu_' Alıntı:

Ürünler ve tasarım aynı.

Kolay gelsin.
Doğru anlamışsınız fakat bir konuya açıklık getirelim. Bunun için reklam bütçesine gerek duyulmamakta çünkü bizim sistemimizin amacı türkiyedeki herkes değil globalde değil tamamiyle local bazlı :)

yalnız güzel fikir ,sistem gayet başarılı ve güven verici. :+1:

Zizu_' Alıntı:
developer' Alıntı:
Zizu_' Alıntı:

Ürünler ve tasarım aynı.

Kolay gelsin.

yalnız güzel fikir ,sistem gayet başarılı ve güven verici. :+1:
Allah razı olsun hocam sırf bu amaç için çalışan bir sistem ve bizde o ekosistemin içindeki girişimcileriz tekrardan sağolun :)

hocam kaç ortakla girdiniz bu işe 1000 lira çok uygun geldi...birde burdaki ürünlerin terariğini sağlama ve fiyatlarını belirleme işide mi siteyi yapan şirkete ait?

hayırlısı olsun hocam

Geri