KUPONLAR GELDİ !! E-Ticaret Sitemi Açtım - DEPODANSEPETE.COM

Kodla Büyü
Re: E-Ticaret Sitemi Açtım - DEPODANSEPETE.COM

Hocam siteniz bankalarda (MCC Kodu deniyor zannedersem) hangi sektörde görünüyor.Hepsiburada ev dekorasyon görünüyor mesela.Bunu banka kampanyalarını çok sık takip eden biri olarak soruyorum. Çünkü çoğu banka elektronik sektöründe yapılan harcamalarda ekstra puanlar veriyor.Mesela 100 tl ye 10 tl gibi.Birde sarrafiye ürünler eklemeyi düşünüyormusunuz çeyrek altın, külçe altın vs. gibi.
Siteniz çok hoş olmuş Allah hayırlı kazançlar nasip etsin.Tekrardan hayırlı olsun

tayfur67' Alıntı:
Hocam siteniz bankalarda (MCC Kodu deniyor zannedersem) hangi sektörde görünüyor.Hepsiburada ev dekorasyon görünüyor mesela.Bunu banka kampanyalarını çok sık takip eden biri olarak soruyorum. Çünkü çoğu banka elektronik sektöründe yapılan harcamalarda ekstra puanlar veriyor.Mesela 100 tl ye 10 tl gibi.Birde sarrafiye ürünler eklemeyi düşünüyormusunuz çeyrek altın, külçe altın vs. gibi.
Siteniz çok hoş olmuş Allah hayırlı kazançlar nasip etsin.Tekrardan hayırlı olsun
Hangi sektörde göründüğüne dair bilgim yok malesef. Sarrafiye ürünleri ekleyip eklememek sirketin kendi kararı şuanda bilmiyorum alacaklarmı almayacaklarmı sisteme :)

İNDİRİM KUPONLARIMIZ GELMİŞTİR

20 ADET 10 TLLİK İNDİRİM KUPONLARI
8 ADET 25 TLLİK İNDİRİM KUPONLARI
6 ADET 50 TL'LİK İNDİRİM KUPONLARI

developer' Alıntı:
ozzzzz80' Alıntı:
hayırlı olsun. temelde network ticaret mantığıyla yapılmış bir sistem. mutlaka bazılarınız iyi kazanacaktır. samimiyetimle söylüyorum hep aklımda olan bir sistemdi bu. bugün tanışmak nasipmiş.
Hocam bazıalrınız iyi kazanacak demişsiniz :) mega holdings ve diğerleriyle bir tutmayınız çünkü biz sisteme üye katınca para komisyon vs almıyoruz yanii üstümüzdekide altımızdaki de iyi kazanıyor bu herkesin kendi elinde yani megada şu var siz ne akdar çalısırsanız calısın asla en usttekini geçemezsiniz.

Ama bizde böyle degil bu işe yeni başlamış ve üst liderleri geçen arkadaslar tanıyorum ne kadar ekmek o kadar köfte bizde sistem

üye katınca para komisyon almıyorsunuz ama onların cirosundan faydalanıyorsun. Direk üyelik sistemli olmasını isterdim. Referans sistemleri titan saadet zincirlerini getiriyor hep aklıma.

ahmetfx' Alıntı:
Hayırlı olsun hocam. Kuponları nasıl dağıtmayı düşünüyorsunuz?
hocam buradan alısveris yapan arkadaslar alacakları ürün linkini bana pm olarak gönderecekler bende o ürüne uygun hazırlanmıs kupğonu pm olarak göndereceğim düşündüğüm şekil budur :)

developer' Alıntı:
Allah razı olsun hocam bizde elimizden geldiğince fiyatlar konusunda maximum indirimi yapacağız :)

hocam evvela hayırlı olsun...
fiyatları incir a.ş. belirliyorsa siz fiyatlar konusunda nasıl indirim yapacaksınız?
sitenizden alışveriş yapan tüm müşterilere mi uygulanıyor yoksa özel olarak siz devreye girip elemanlara mail filan mı atıyorsunuz "ahbabımdır gereken ilgili gösterile :) " diye...
sistem nasıl?

(yarın bigün böyle bi site oluştursak yakın akrabalar "ulen senin siten değil mi bana da güzellik yapmayacan mı " derler yani...

cyln' Alıntı:
developer' Alıntı:
Allah razı olsun hocam bizde elimizden geldiğince fiyatlar konusunda maximum indirimi yapacağız :)

hocam evvela hayırlı olsun...
fiyatları incir a.ş. belirliyorsa siz fiyatlar konusunda nasıl indirim yapacaksınız?
sitenizden alışveriş yapan tüm müşterilere mi uygulanıyor yoksa özel olarak siz devreye girip elemanlara mail filan mı atıyorsunuz "ahbabımdır gereken ilgili gösterile :) " diye...
sistem nasıl?

(yarın bigün böyle bi site oluştursak yakın akrabalar "ulen senin siten değil mi bana da güzellik yapmayacan mı " derler yani...
Sayın hocam öncelikle iyi dilekleriniz için teşekkürlerimi sunuyorum.
Fiyatları incirin satış departmanı belirlemekte. Fiyatlar konusunda bize verilen indirim çeklerini kullanabiliyoruz dilediğimiz kişilere verebiliyoruz mail vs atmamıza gerek yok kupon kodunu verdiğimizde işlem tamamlanıyor.
"ulen senin siten değil mi bana da güzellik yapmayacan mı "

tamda bu sözünüzü incir yönetimi duymuş ve hediye çekleri sistemini olusturmuş hediye çeklerini dilediğiniz kişilere veriyoruz amaç müşteirnin ayağı alışsın :)

developer' Alıntı:
tamda bu sözünüzü incir yönetimi duymuş ve hediye çekleri sistemini olusturmuş hediye çeklerini dilediğiniz kişilere veriyoruz amaç müşteirnin ayağı alışsın :)

:puhaha:

Sistemin bence geçerliliği yok. Bu işler hatır gönülle bir olur iki olur. Etrafınıza söyleyerek kaç kişiye ne kadar ürün satabilirsiniz. Ki sistemdeki fiyatlar piyasanın üstünde. Fiyat karşılaştırma sitelerinde inceleyebilirsiniz fiyatları.

Bu sistemde ne içeriğe müdahale edebiliyorsunuz ne fiyata ne başka bir şeye. Benim gözümde Avon sisteminden bir farkı yok. Saadet zinciri gibi bir şey. Başta kim varsa o kazanır, alttakiler de kazanma umuduyla üsttekilere çalışır. Belli bir süre sonra işten sıkılınır ve vazgeçilir. Olan başta verilen 1000 liraya olur.

Sistemin avantajı nedir, kargo, ürün tedariği, depolama, ürün çeşitliliği gibi hiçbir derdiniz olmaz. O yönden başarılı gözükse de ürün satmak için en azından devamlılık sağlamak için reklama para yatırmak şart. Gelen parayı da reklama yatırır gene saadet zincirine hizmet etmiş olursunuz. Bunca ürün satışından dolayı da size 3-5 bir şey düşer.

Farklı bir deneyim olarak düşünülebilir ancak benim şahsi fikrim bulaşmamanızdır.

sanırım developer hocam ilk 3 aylık kazancının miktarını paylaşmayı düşünüyordur... bize de umut olup olmaması adına...

arkadaşlar ben sistemden alışveriş yapmış birisiyim, tek kişilik bir karyola almak için araştırma yapıyordum ve en uygun fiyat 242 lira ile n11 de bulmuştum daha sonra Developer hocamızın açtığı başlığı gördüm siteye baktığımda tamda aradığım karyolanın fiyatının 210 lira gibi bir fiyatının olduğunu gördüm sağolsun arkadaşımız bana uygun bir hediye çekide tanımlayabileceğini söyledi ve çok daha uygun bir fiyata ürünü satın almış oldum. (hediye çekinin ne kadar olduğunu söylemem belki uygun olmayabilir diye düşündüm.) Siparişi cuma akşamı vermiştim pazartesi elimdeydi yani çokta hızlı çalışıyor arkadaşlar. Ben sistemden ve ilgili arkadaştan çok memnun olduğumu ifade etmek isterim..

developer' Alıntı:
kalelibilişim' Alıntı:
Hocam öncelikle hayırlı olsun. Şu sistemi baştan sona anlatabilir misiniz? Tamam 1000 tl verdiniz web sitesi faaliyete geçti. Ürünler nereden tedarik ediliyor? Nereden kargoya veriliyor? Fiyatları kim belirliyor. Sizin kârınz ne? Garanti durumları nasıl? Kredi kartları taksit indirim çeki vs. nasıl oluyor?
Tüm bu sorularınızı cevaplamam için bir mesaj gönderdim.
Hocam banada msj gönderebilirmisiniz.

hakancbn20' Alıntı:
arkadaşlar ben sistemden alışveriş yapmış birisiyim, tek kişilik bir karyola almak için araştırma yapıyordum ve en uygun fiyat 242 lira ile n11 de bulmuştum daha sonra Developer hocamızın açtığı başlığı gördüm siteye baktığımda tamda aradığım karyolanın fiyatının 210 lira gibi bir fiyatının olduğunu gördüm sağolsun arkadaşımız bana uygun bir hediye çekide tanımlayabileceğini söyledi ve çok daha uygun bir fiyata ürünü satın almış oldum. (hediye çekinin ne kadar olduğunu söylemem belki uygun olmayabilir diye düşündüm.) Siparişi cuma akşamı vermiştim pazartesi elimdeydi yani çokta hızlı çalışıyor arkadaşlar. Ben sistemden ve ilgili arkadaştan çok memnun olduğumu ifade etmek isterim..
Çok teşekkür ederim hocam. Hediye çekinin fiyatından bahsedelim 50 tl idi :)
Yine beklerim :)

berkekaya' Alıntı:
developer' Alıntı:
kalelibilişim' Alıntı:
Hocam öncelikle hayırlı olsun. Şu sistemi baştan sona anlatabilir misiniz? Tamam 1000 tl verdiniz web sitesi faaliyete geçti. Ürünler nereden tedarik ediliyor? Nereden kargoya veriliyor? Fiyatları kim belirliyor. Sizin kârınz ne? Garanti durumları nasıl? Kredi kartları taksit indirim çeki vs. nasıl oluyor?
Tüm bu sorularınızı cevaplamam için bir mesaj gönderdim.
Hocam banada msj gönderebilirmisiniz.

Hocam sizi gerçekten kutluyorum. en azından denemek için e-ticaret yapmayı düşünenlere 1000 Tl lik bir riskle nasıl başlanacağına öncülük etmişsiniz.

Açarsak da burada paylaşmayız artık size saygıdan :oops:
Aklıma takılan da isterseniz siteye girmeyin sipariş kargoya bile verilmiş oluyor diyorsunuz. Peki siz nasıl kazanıyorsunuz. Yüzde mi alıyorsunuz?

Bir diğer soru da okula falan ürün alacak olursak. teklif mektubu olayı halledilebiliyor mu

Bizim bir arkadaş da girdi bu işe başta sistemi bilmediğim için sitenin profesyonelliği ürün çeşitliliği falan filan oha lan adama bak e-ticaretin beline vurmuş diyordum ki olayın sadece herşeyi hazır bir sistemde komisyonculuk tan ibaret olduğunu görünce hee avonun yandan yemişi dedim :) yine de tebrikler hayırlı satışlar biz de okula döner sermaye olarak düşünüyoruz bakalım

aak' Alıntı:
Hocam sizi gerçekten kutluyorum. en azından denemek için e-ticaret yapmayı düşünenlere 1000 Tl lik bir riskle nasıl başlanacağına öncülük etmişsiniz.

Açarsak da burada paylaşmayız artık size saygıdan :oops:
Aklıma takılan da isterseniz siteye girmeyin sipariş kargoya bile verilmiş oluyor diyorsunuz. Peki siz nasıl kazanıyorsunuz. Yüzde mi alıyorsunuz?

Bir diğer soru da okula falan ürün alacak olursak. teklif mektubu olayı halledilebiliyor mu
hocam Allah razı olsun. Biz ürünlerden değişmek sartıyla puanlar alıyoruz.. Teklif mektubu hususundada malesef teklif veremiyoruz.

Geri