laptop alcam hangi markayı önerirsiniz????

Kodla Büyü
aynen dell tek geçerim, hız dellisinden şaşma hocam,hele acer ve hp cazip duruyo ama onlara hiç bulaşmayın
DELL :+1:

şu anda hp de kampanya var eğer bitmediyse bence onu al
laptop modeli compaq 6715s

cpu 2.0 çift çekirdek amd
1 gb ram
15.4" ekran
512 mb ekran kartı
160 harddisk
dvd-rw
vista bussines işletim sistemi

bunlar temel özellikleri . hediyelerine gelince
hp lazerjet p2014 yazıcı
1 gb ram
laptop çantası
türkcellden 300 ytl değerinde bağlantı pakedi.

ben sony kullanıuyorum ekran görüntüsaü ve hız istiyorsan hatta oyun oynamak istiyorsan sony paran yoksa dell al sonra yavaşladı yok hdd ses çıkıyor çok ısınıyor diye uğraşırsın. ben daha fan sesi duymadımda.

hangi dell den bahsediyorsunuz anlayamadım... yada siz dell in hangi özelliklerde olanı kullanıyorsunuz.. bende çift çekirdek var t7200 2.0ghz 2 gb ram ve günden düne kurduğum programlar artarken hızında en küçük bi düşme, yada bilg içinden gelen bi ses duyamadım.. acer la falan dell i karıştırıyoesunuz sanırım. ok basit bi farkı ama dell verdiği ses i ben daha başka laptop da duymadım... bi örnek akrabam inspiron 6400 yere çarptı sadece lcd ekranı kırıldı. diğer her parçası sorunsuz çalışıyor..

Hocam öncelikle ne amaçlı kullanacağını belirlemelisin, oyun için alacaksan ps3 al, boşver lebtobu

TOSHIBA SATELLİTE A210 15J ALDIM MEMNUN DEĞİLİM
KAMERASI HATA MESAJI VERİYOR HALEN ÇÖZEMEDİM GRAPH RENDER FİLE DİYE Bİ HATA VERİO AYNI HATA ARKADAŞIMDADA VAR????

reber' Alıntı:
şu anda hp de kampanya var eğer bitmediyse bence onu al
laptop modeli compaq 6715s

cpu 2.0 çift çekirdek amd
1 gb ram
15.4" ekran
512 mb ekran kartı
160 harddisk
dvd-rw
vista bussines işletim sistemi

bunlar temel özellikleri . hediyelerine gelince
hp lazerjet p2014 yazıcı
1 gb ram
laptop çantası
türkcellden 300 ytl değerinde bağlantı pakedi.

Ben HP nin başka bir modelini kullanıyorum.Teknik servisi de iyi.Şarj aletinde sorun oldu.Kargoyla yenisini gönderdiler, eskisini aldılar...Teknik desteği iyi yani.Yukarıdaki özellikler de gayet iyi, hediyeleri de baya işinize yarar.Bence kampanya bitmediyse kaçırmayın...

Datron TW7 serisine bakmanda fayda var. Özellikle TW7M bana fiyat/performans yönünden iyi geldi. Arkadaşlar Dell ve Mac önermiş; doğrudur ama imkan meselesi.

kesinlikle toshiba düşünme derim. pil ömrü çok kısa oluyor ve tadını alamıyorsun
pil ömrü olarak asus ve dell iyidir
aynı zamanda bu iki markadan model beğenirken kesinlikle 2gb ram olsun. hatrı sayılır bir fark oluyor. özellikle vista dan sonra 2 gb ram siz olmuyor.
pil ise en az 6 cell hücreli olsun
ekran 15,4 yerine 15" alırsanız pil daha uzun gidecektir.
işlemci ise t5600 ve üstü olsun
hardi disc ihtiyacınıza ve size kalmış
ekran kartıda...
bunlara dikkat ederseniz alacağınız notebook tan kesinlikle memnun kalacaksınızdır. dell in bir modelini aldı arkadaşım 2 hafta önce. 2gb ram vs... 1400 civarına mal oldu
ama bir kredi kartına da indirim vardı 5 taksit 1075 civarına mal oluyordu
üzülmesin diye hiç söylemedim
o modeli bi inceleyin derim...

hocam datrondaki görüntü nerdeyse hiçbi markada yok,
toshibada performans farkı var,
Acer Hp tavsiye etmem,
Dell hiç kullanmadım ama kullanan arkadaşlarım çok memnun...
Bi de MSI var o nasıl onu bilmem sanırım biraz tuzlu...
Nacizane fikrim...

Piyasadaki en iyi laptopu sana söyleyeyim. Adımı basarım üstünlüğüne ben bir altını kullanıyorum. Crysis cod4 hepsini bunda bitirdim. Hem şık hem sağlam ...Ama biraz pahalı. En çok sattığımız model değil ama her müşterime bir kez tavsiye ediyorum.Pahalı geliyor. ACER Aspire AS5920G 933G25MN benimki bir üstü var PENRY işlemcili 3 GB ram 1 gb (512-1024)Nvidia 8600GT Plus ekran kartı ve 320 GB HDD var model no hatırlamıyorum Şu an stokta yok Üzerine makine olamaz..İDDAA ediyorum.. www.bilgisayarvar.com

ASUS X52SA C2D 2.5 T9300 3GB 250GB 15.4'' VST
İşlemci : Intel Core 2 Duo Processor 2.5 GHz T9300
Bellek (Mb) : 3 GB
Ekran Kartı : ATI HD 2600 512 MB EKRAN KARTI
Ses Kartı : Bütünleşik Intel® High Definition Audio ( Azalia ) uyumlu ses yongası, 3D efektler & full duplex
Faks Modem : -
Ağ Kartı : 10/100
Pcmcia : -
Sabit Disk (Gb) : 250 GB
Optik Sürücü : 8x DVD - SUPER MULTI
Pil Tipi/Ömrü : Li-Ion 6 cell
Ekran Boyu/Çözünürlük : 15.4" WXGA GLARE EKRAN
İşletim Sistemi : Microsoft Windows Vista Premium
Boyutlar : 354mm x 284mm x 35.2 mm
Geliştirilmiş Portlar : 1 x IEEE1394, 3x USB 2.0,
Wireless : Intel Pro/wireless 4965ABGN (802.11a/b/g/N)
Webcam : KAMERA
Bluetooth : BLUETOOTH
Aksesuarlar : Taşıma Çantası ,Asus Mouse
Diğer Özellikler :
Ağırlık : 2.95 Kg.
Garanti : 24 ay

Casper markasının hangi serisi olursa olsun almada ne alırsan al hocam..Ben casper nirvana aldım pişman oldum..performansı kötü..Ve teknik servise gitmek zorunda kalırsa pcin o zaman bir ay beklicen en az..çok yavaş çalışıyolar...özellikleri belki dell toshiba ile aynı fiyatı daha ekonomik olabiliyo casperların ama işte aldanma...performansı hiçte aynı değil... :eek:

dorian' Alıntı:
hocam datrondaki görüntü nerdeyse hiçbi markada yok,
toshibada performans farkı var,
Acer Hp tavsiye etmem,
Dell hiç kullanmadım ama kullanan arkadaşlarım çok memnun...
Bi de MSI var o nasıl onu bilmem sanırım biraz tuzlu...
Nacizane fikrim...
dorian'a katılıyorum. Her ne kadar laptop ım olmasa da çevremdeki insanlara sipariş ettiğim tek marka Datron. TW7 serisi ve Free Dos. Fiyat/Perofrmans bana göre çok önemli.
Not: Kendi bilgisayarım 2002 model AMD 2500+ yani masaüstü.

ben 1,5 yıldır LG kullanıyorum ve gayet memnunum.elimden çekmediği kalmadı ama tık demedi bilgisayar.alırken de söylemişlerdi kolay kolay servis yüzü görmez diye doğru çıktı. hocam LG de özelliklerine göre uygun fiyat sunanlardan. tavsiye ederim.. bence LG kampanyalarını da inceleyin...

Geri