Laptopa format atmak neden bu kadar zor ?

Kodla Büyü

GND

Site Gezgini
Asus X554L model laptop sahibiyim. kendi içinde ki recovry den format atınca abartısız söylüyorum 5- 6 saat sürüyor bu kadar süre format mı olur Allah aşkına ?
5 ay önce temiz Windows 10 kurduk daha sonra yedeğini aldık hatta birde kurtarma DVD s verdi bilgisayar ama şimdi o DVD ile format atamıyorum cinnet geçirecem birisi lütfen yardım etsin..... :( :( :( :(

Hocam o dvd ile format mantıklı olmaz zaten içindeki gereksiz programlar yüzünden makina çile çekiyor resmen. Microsoft'un sitesinden indirdiginiz programla W10 u direk usb üzerine kurabiliyorsunuz. Onunla format atın.

• Beğen
Tepkiler: GND
Hocam o dvd ile format mantıklı olmaz zaten içindeki gereksiz programlar yüzünden makina çile çekiyor resmen. Microsoft'un sitesinden indirdiginiz programla W10 u direk usb üzerine kurabiliyorsunuz. Onunla format atın.

eniştem bilgisayar öğretmeni 5 ay önce dediğiniz gibi usb belkekten kurdu sistem . ama onu yaptıktan sonra bilgisayar biraz anormelleşti orijinal yazılım gibi olmadı ani.
yokmudur bunun başka çaresi ?

Driver da sorun olmuştur. Yoksa en temizi formatla olur. Recovery ağır bir işlemdir zaten.
Bu arada muhtemelen bu yazdıklarınızı enişteniz de okuyordur . Enişteye de selam söyleyin:)

Driver da sorun olmuştur. Yoksa en temizi formatla olur. Recovery ağır bir işlemdir zaten.
Bu arada muhtemelen bu yazdıklarınızı enişteniz de okuyordur . Enişteye de selam söyleyin:)

PEKİ BEN BU bilgisayar sıfırdan DVD ile win 7 kursam nasıl olur ? drivarlarını nasıl hallederiz ??

Geri