LG G3 kullanan var mı?

Kodla Büyü

kct06

Seçkin Üye
Seçkin Üye
arkadaşlar aranızda lg g3 kullanan var mı?
lg g2 ile lg g3 arasında kaldım. g3 quad ekran oldugundan çok ısınıyor diyorlar. bir fikri olan var mı?

lg g2 kullanıyorum. kısa süre önce cihaz root yaptım. Ve LG G3 custom rom (Optimus 1.4.1) yükledim. çok memnunum. custom rom yükleyince telefon lg g3 oldu zaten. G2 tavsiye ederim.

Ben de almadan önce böyle şikayetler duydum çok oyun oynayınca normal olarak ısınıyor bir de uzun süre hd video çekince biraz ısınıyor. Şarjı da 1 günü rahat çıkartıyor tavsiye ederim. Zaten alır almaz batarya ile ilgili bir sürü güncelleme yapacaksınız

LG G3 uzun süredir takip ediyorum. 32 gb lık 3gb ramli modeli düşünüyorum Şu an telefon piyasasındaki en kalifiye telefon bana göre.
Isınma sorunu için forumlarda telefon ilk açıldıktan sonra reset atılırsa sorunun hallolduğu söyleniyor ayrıca lg yayınladığı bir güncellemeyle çözmüş sorunu.
Yılbaşından sonra alacağım inşaallah... Keşke telefon alımları için de taksit uygulaması gelse

G3'ü bilmem de G2'de ekran sararması ve telefonun iyi çekememesi gibi sorunlar var.

lg g3 kullanıyorum. Daha önce başka bir akıllı telefon kullanmadığım için ısınma konusunda kıyaslama yapamayacağım.

Genel olarak memnunum.

lg g3 eşime aldım her hangi bi ısınma sorunu ile karşılaşmadık normal kullanımda ama şarjı g2 kadar gitmez bir günü çıkartır yine de...kendim z1 compact kullanıyorum kıyasladığım vakit sony i tavsiye ederim g3 fiyatına z2 alınabilir ama ben z3 compact tavsiye ederim illede büyük ekran dersen kesinlikle z3...

çevremden bazı arkadaşlarda z2'nin ses kalitesinin çok kötü olduğunui sırf bunun için garantiye götürdüğünü ve hiç bir değişiklik olmadığını ve çok pişman olduğunu söylüyor. teknosa da çalışan arkadaşım g3 al dedi ama başka bir teknosa da çalışan elemanda quad ekran olduğndan çok ısınıyor dedi. g3 alacak gibiyim.
telefonda çok oyun oynamam. buna rağmen şarjı 1 gün mü gidiyor?? her gün her gün şarj etmek de başa bela ya...

Sony Z2 kullanıyorum duvara vurasım parçalayasım var iki defa garanti gönderdim sony mobile ile görüştüm servis hizmet rezillik. 2.200 TL yani maaşımdan fazla para verdim.
şebeke problemi yaşıyorum arayan bana ulaşamıyor ben arama yapmak istediğimde bazen 30-40 saniye bekliyorum çağrı sesi yok. teli kapatıp açıyorum düzeliyor. bu yüzden iki defa garantiye giti geldi sadece yazılım güncellemeesi oldu problem devam ediyor.
geçen haftada arka cam yatay olarak kendiliğinden çatladı ve artık su geçirmeme özelliği kalmadı. bu problem kronik internetten araştırın.
kulaklık girişi de bozuk çıktı.

Sony den uzak durun. kardeşim z kullanıyor kamera bölümü toz almış düşünün fotoğrafları.

Tercih tabiki sizlerin bir çok telefona bence haketmediği paralar veriyorsunuz. çevreme tavsiye ettiğim(ekonomik nedenlerden dolayı kendim alamadım) ve 3 kişinin aldığı ve son derece memnun kaldığı fiyatı sadece 799 tl olan ASUS Zenfone 6 yı aynı özelliklere sahip diğer telefonlarla fiyat/performans olarak inceleyin bi isterseniz

bahtsız_bedevi' Alıntı:
Tercih tabiki sizlerin bir çok telefona bence haketmediği paralar veriyorsunuz. çevreme tavsiye ettiğim(ekonomik nedenlerden dolayı kendim alamadım) ve 3 kişinin aldığı ve son derece memnun kaldığı fiyatı sadece 799 tl olan ASUS Zenfone 6 yı aynı özelliklere sahip diğer telefonlarla fiyat/performans olarak inceleyin bi isterseniz
hocam ben asus'u inceledim. performansını bilmiyorum ama ekranı çok kötüydü. içime sinmedi, kalitesiz bir görünüm uyandırdı.

16 gb model 2gb ram 32 gb model 3gb ram içeriyor. +300 tl verip yüksek özellikli model almak bence daha mantıklı

sert_hard' Alıntı:
16 gb model 2gb ram 32 gb model 3gb ram içeriyor. +300 tl verip yüksek özellikli model almak bence daha mantıklı
bende öyle düşünüyorum. akıllı telefon teknolojisi çok hızlı ilerliyor. sürekli programlar güncelleniyor, 2 sene önce aldığım telefonu şu an güncellemelerden dolayı kullanamıyorum çünkü sürekli bellek yetersiz iletisi alıyorum. whatsapp hariç tüm uygulamaları tek tek silmek zorunda kaldım. en sonunda onu da silmek zorunda kalırsam tuşlu telefonlara geri dönerim herhalde :) ,

lg g3 ısınma sorununu fazla hissetmiyorum belkide kılıfındandır ama fazla etkilemiyor.Ekran parklaklığı çok güzel.Çözünürlük mükemmel.batarya çok kurcalarsan çabuk bitebiliyor.özellik olarak çok fazla özelliği var.4k video ve foto var.ama çekim kalitesini beğenmedim.Ama şuanda amiral gemileri arasında fiyat /performansı en yüksek o tavsiye ederim

Bende G3 kullanıyorum. Alalı 1 ay oldu. eğer fazla oyun oynamam diyorsanız, ekran parlaklığını otomatik yaparsanız iki gün çok rahat gidiyor bataryası. Çok ısınma da olmuyor. Oyun fazla oynarsan ısınma oluyor. Anlayacağınız telefon gibi kullandığın sürece sıkıntı yok. Ancak bilgisayar gibi sürekli oyun, sürekli video izleme yapıyorsan şarjı duruma göre anca bir gün gider ve ısınma da yapar. Ancak bu ısınmanın telefona bi zararı yok. Ben şahsen fazla oyun oynamam arasıra kısa süreliğine bilardo oyunu oynarım, facebook takılırım, mesajlara bakar ve telefonlaşırım akşam olduğunda genelde %40-50 şarjı kalıyor.

g2 al aradaki fiyat farkına değecek artıları yok telefon canavar sorunsuz

mdyrd' Alıntı:
Bende G3 kullanıyorum. Alalı 1 ay oldu. eğer fazla oyun oynamam diyorsanız, ekran parlaklığını otomatik yaparsanız iki gün çok rahat gidiyor bataryası. Çok ısınma da olmuyor. Oyun fazla oynarsan ısınma oluyor. Anlayacağınız telefon gibi kullandığın sürece sıkıntı yok. Ancak bilgisayar gibi sürekli oyun, sürekli video izleme yapıyorsan şarjı duruma göre anca bir gün gider ve ısınma da yapar. Ancak bu ısınmanın telefona bi zararı yok. Ben şahsen fazla oyun oynamam arasıra kısa süreliğine bilardo oyunu oynarım, facebook takılırım, mesajlara bakar ve telefonlaşırım akşam olduğunda genelde %40-50 şarjı kalıyor.

yok hocam çok oyun oynamam. ama internette takılıyorum sık sık.

hocam sen g3 al. n11 den alırsan fiyatı oldukça uygundur. Arkadaşlarda indirim kuponu da vardır. Bonus varsa 110 puanda kullanırsın. Çok uyguna gelmiş olur.

ttalan46' Alıntı:
hocam sen g3 al. n11 den alırsan fiyatı oldukça uygundur. Arkadaşlarda indirim kuponu da vardır. Bonus varsa 110 puanda kullanırsın. Çok uyguna gelmiş olur.
hocam her gün inceliyorum siteleri. bende de bonus kart var, kampanyayı görünce çok sevindim. ama 100tl bonus sadece n11 de yapılan alışverişlerde geçerliymiş. ben başka bir şey almayacağım için bir faydası olmuyor. direk bonus olarak yükleseler ozaman işime yarayacak da...

hocam ayakkabı saaat elbise araç lastiği market ürünleri vs bonus ile alacağınız bir sürü ürün var. ayrıca bende 2 günlük 100 tl kuponda var. Ama size veremem :mrgreen:

Geri