Lise BTY 2024 - 2025 Hakkında.

Kodla Büyü
Merhaba hocalarım ilk defa fen lisesinde görev yapacağım 9.sınıf bilişim teknolojileri ve seçmeli bilişim teknolojileri olmak üzere 3 saat dersim var ders içerikleri nasıl olacak bilmiyorum.Yıllık plan ve zümre elinde olan varsa gönderir misiniz.
cimenebru42@gmail.com mail adresim

Merhaba hocalarım ilk defa fen lisesinde görev yapacağım 9.sınıf bilişim teknolojileri ve seçmeli bilişim teknolojileri olmak üzere 3 saat dersim var ders içerikleri nasıl olacak bilmiyorum.Yıllık plan ve zümre elinde olan varsa gönderir misiniz.
cimenebru42@gmail.com mail adresim

Hocalarım fen lisesi 1 saatlik seçmeli bilişim teknolojileri dersinde hangi konuları anlatacağız
Mesajlarınızdan seçtiğiniz dersinizin adını hala tam anlayamadım ama dersin adı bilişim teknolojileri ve yazılım hocam. 2 mesaj öncesinde 2 ders adı yazmışsınız. Bizler Anadolu liselerinde ve meslek liselerinde 9 larda seçmeli Programlamaya Giriş ve Algoritma anlatacağız. Size önerim müfredat Programını ve haftalık ders dağıtım çizelgelerinde incelemeniz. Talim terbiye haftalık ders çizelgeleri kuruma göre değişmekte.
Öğretim programı 72 saat ve siz 1 saat anlatacaksanız 36 saat olacak şekilde planlama yapacaksınız ve o Şekilde anlatacaksınız. 2 saat seçilmiş se 72 saat üzerinden planlama yapacaksınız. Müfredatta konular yazılmamış fakat kazanım karşısında ne anlatacağınız belirtilmiş hocam müfredatı ve ya Onur hocamın verdiği planı(üst mesajdaki linkten ulaşabilirsiniz) inceleyin. Fen liseleri için de vardı orada. Tek saatlik de hazırlamıştı arkadaşımız. Oradaki plandaki kazanım açıklamalarını takip edin

Son düzenleme:
2.hafta için gamma.app kullanarak hazırlattığım sunular. Video olarak bebar bilim youtube sayfasında güzel videolar var.

Ekli dosyalar

• gamma.rar
    26.4 MB · Görüntüleme: 60
Geri