Müzik İsteği (meb hattı olmayanlardan)

Kodla Büyü
Re: müzik isteği

isyan etmek istiyorum ya eğitim amaçlı bile video yok yani herşey yasak. offf bu ne yaaa :verymad:

Bende bir istekte bulunabilir miyim ? Evreşe yolları ve burçak tarlası fon müziği elinde olan var mı?

nurrah' Alıntı:
hocam ben linkteki müziği indiremiyorum. telekom yasaklamış diyor. dosya paylaşımını da mı yasaklamışlar artık :cry:

başındaki www kısmını silince indirilebiliyo ;)

Arkadaşlar elinde burçak tarlası fon müziği olan yok mu acaba? Ya da Divane aşık gibi

arkadaslar okuldayım malum meb hattı bende BEN BİR GARİP KEOĞLANIM parçasını istemişlerdi rüştü asylaıdan evde indirdim getirdim ama illaki bunun videosu lazım eşeğe binmiş haldeymiş keloğlan o lazımmısta onu istiyor 2.sınıf hocamız yok buradan inmez dedim morali bozuldu planı ona göre yaptıydım felan dedi
rica etsem indirip dosyayı ekleyebilirmsiniz boş ve evde olan bir arkadas

okulda açılmayan siteler

ya arkadaşlar madem okuldasınız bu dosyaları nasıl indirebiliyorsunuz. paylaşım siteleride yasaklı. benim bilmediğim bir yöntemi varsa öğrenebilirmiyim?

sağolsun paylaşımı yapan arkadaslar okulda değiller ya da özel internetleri var ve gerçekten çok işimizi görüyorlar
BEN BİR GARİP KELOĞLANIM - VİDEO daha eklenmedi ama lütfennn

burçak tarlası ben fon müziği olarak indirmedim dinlemek isterseniz dinleyin yanlış olmuş ama :)

Ekli dosyalar

• GRUP EYLÜL-BURÇAK TARLASI.rar
    3.8 MB · Görüntüleme: 54

Ekli dosyalar

• Model - Makyaj.part1.rar
    4 MB · Görüntüleme: 47
  • Model - Makyaj.part2.rar
    2.2 MB · Görüntüleme: 46

Ekli dosyalar

• Ankara&39nın Bağları (Ankaralı Coşkun).rar
    5.6 MB · Görüntüleme: 61
  • SINAN YILMAZ TRABZON KOLBASTI&39SI.part1.rar
    4 MB · Görüntüleme: 65
  • SINAN YILMAZ TRABZON KOLBASTI&39SI.part2.rar
    2.6 MB · Görüntüleme: 61

Ekli dosyalar

• Dağılmak İstiyorum (Ozan Doğulu feat. Model).rar
    4.7 MB · Görüntüleme: 68
haydi sallayalım dünyayı şarkısı varsa yükleyebilirmisiniz arkadaşlar acil lazım

Özlem hocam başta siz ve diğer emeği geçen bütün arkadaşlara paylaşımları için çok teşekürler..çok faydalı bir başlık..

Re: ayşem

eksik yazmısın herhalde hocam ne olucak o parça tavsiyemi ediyosun dinleyin diye :)

Geri