----MİLLET VEKİLLERİNE MAİL YAĞDIRALIM------

Kodla Büyü
bende hotmaille gönderdim sorun olmadı. olsa da bir sürü mail adresimiz vardır nasılsa onlarla göndeririz :lol:

Abdullah Levent Tüzel'den yanıt geldi...
Göndermiş olduğunuz mail tarafımdan alınmıştır. İyi günler dilerim.

ben de gönderdim arkadaşlar.umarım yerini bulur çabalarımız..hakkımızda hayırlısı artık..

Sayın öğretmenim,sorunlarınız hakkında Balıkesir Milletvekilimiz ve Milli Eğitim Komisyonu üyemiz olan Sayın Ahmet Duran BULUT, T.B.M.M'ye soru önergesi vermiştir.Önerge ektedir.Bilgilerinize sunar iyi çalışmalar dilerim.

Ekli dosyalar

• bilişim.png
    bilişim.png
    123.4 KB · Görüntüleme: 547
sevdalimhayat' Alıntı:
Sayın öğretmenim,sorunlarınız hakkında Balıkesir Milletvekilimiz ve Milli Eğitim Komisyonu üyemiz olan Sayın Ahmet Duran BULUT, T.B.M.M'ye soru önergesi vermiştir.Önerge ektedir.Bilgilerinize sunar iyi çalışmalar dilerim.
aynı cevap bana da geldi.

milletvekilleri kendileri okumuyor ki maiilleri danışmanları bakıyor beğendiklerine cevap beğenmediklerini sil at:(

yahu bu ne kadar derse meraklısınız, yeter ama nolur bu ders kalksa? zaten okulun bütün işlerini yapmıyor muyuz? bide ders yükü istiyorsunuz. meraklısı varsa gelsin benim derslerime girsin.

blackeagle23' Alıntı:
yahu bu ne kadar derse meraklısınız, yeter ama nolur bu ders kalksa? zaten okulun bütün işlerini yapmıyor muyuz? bide ders yükü istiyorsunuz. meraklısı varsa gelsin benim derslerime girsin.

Arkadaşım, ders olmayınca okulda durmamız için bi sebep olmuyor, yani norm oluşmuyor. Her normal insan gibi sadece derse girdiğim, en azından ne yaptığımın belli olduğu günlerin gelmesini istiyorum. Eğer bu olursa tamircilikten kurtuluruz, hiçbir şekilde bilg. tamir etmem..

blackeagle23' Alıntı:

bi gün ilçeden çağırıp 'norm fazlası oldunuz' diyene kadardır bu artisliğiniz.

Geçen gün eski talim terbiye kurulu başkanı (Prof. Dr. İrfan Erdoğan) bizim okuldaydı. Çıkışta biraz konuştuk. Bizim haklılığımızı biliyor ve söylüyor ancak ifade şeklimizim, isteklerimizin ve durumumuzun içini boşalttığını, bakanlıkta kimsenin bizi dinlemek istemediğini söyledi ve biraz geri çekilmeniz lazım dedi. O kadar çok söylüyorsunuz ki dediğinizin bi anlamı kalmıyor dedi. Sadece iletiyorum size..

Ooze' Alıntı:
Geçen gün eski talim terbiye kurulu başkanı (Prof. Dr. İrfan Erdoğan) bizim okuldaydı. Çıkışta biraz konuştuk. Bizim haklılığımızı biliyor ve söylüyor ancak ifade şeklimizim, isteklerimizin ve durumumuzun içini boşalttığını, bakanlıkta kimsenin bizi dinlemek istemediğini söyledi ve biraz geri çekilmeniz lazım dedi. O kadar çok söylüyorsunuz ki dediğinizin bi anlamı kalmıyor dedi. Sadece iletiyorum size..

Ben bu lafa sadece gülerim.. Beden eğitimi öğretmenleri çatır çatır eylem yaptılar, bakanlık nasıl geri adım attı, 1'e indirilen ders saatini ikiye çıkardılar.. Aralık da özür grubu tayini hani olmayacaktı? Yoğun tepkiler üzerine bakanlık geri adım attı. Eğer tepkinizi ortaya koymazsanız, bizi geceleri okul açıldığında bilgisayar sınıfının başında beklemeye mecbur edecekler, niye çünkü norm fazlasıyız, eğer gece saaytimizi tamamlamazsak, ucu değnek..

yazılı görsel medyada her yerde gündemde olmak şart. birileri nasıl olsa yapıyor bişeyler diye sessiz kalan kılını kıprdatmayan arkdaşlar var

ben sizinle aynı gezegende yaşamıyorum herhalde, norm fazlası olsam nolur? dersim olmasa ne olur? beni burdan alıp nereye verebilirler? her sene toplantıda bilişim dersi kalksın diye müdür beye söylüyorum, nihayet bu sene 6. sınıflarda da kaldırdılar ve 9 saatim kaldı, seneye inşallah 9 saatide kaldırtacağım. ne yapacaklarmış göreyim.

size birde hikaye anlatayım; birilerini irticai faaliyetten içeriye atmışlar bunlar içeride kitap okuyor tecrübesizin teki abi gardiyanlar geliyor kitapları saklayıp tedbir yapalım demiş
abi: kardeşim ne tedbiri? zaten içerideyiz bizi burdan ancak dışarı çıkarırlar demiş.
sizinkide o mesele yani sizi alıp nereye verecekler?

sizi gidi derskolikler sizi :++:

blackeagle23' Alıntı:
ben sizinle aynı gezegende yaşamıyorum herhalde, norm fazlası olsam nolur? dersim olmasa ne olur? beni burdan alıp nereye verebilirler? her sene toplantıda bilişim dersi kalksın diye müdür beye söylüyorum, nihayet bu sene 6. sınıflarda da kaldırdılar ve 9 saatim kaldı, seneye inşallah 9 saatide kaldırtacağım. ne yapacaklarmış göreyim.

size birde hikaye anlatayım; birilerini irticai faaliyetten içeriye atmışlar bunlar içeride kitap okuyor tecrübesizin teki abi gardiyanlar geliyor kitapları saklayıp tedbir yapalım demiş
abi: kardeşim ne tedbiri? zaten içerideyiz bizi burdan ancak dışarı çıkarırlar demiş.

fazla atıp tutmaya başladınız siz... sizin gibiler olduğu sürece, bizim çabalamaya çalıştığımız herşey boş.... dersi kaldırmaya çalışacağınıza, ders istemeniz gerekir... siz öğretmen değil misiniz?????

eeeee' Alıntı:
blackeagle23' Alıntı:

fazla atıp tutmaya başladınız siz... sizin gibiler olduğu sürece, bizim çabalamaya çalıştığımız herşey boş.... dersi kaldırmaya çalışacağınıza, ders istemeniz gerekir... siz öğretmen değil misiniz?????
siz çabalamaya devam edin ama genel konuşmayın gördüğünüz gibi herkes sizinle aynı fikirde değil, ders istemiyor. gidin okul idarenize boş derslere girmek istiyorum deyin versinler sizde mutlu olun. elazığda olan varsa gelsin benim derslerime girsin. öğretmeninde kralıyım...

Geri