Maaş Karşılığı

Kodla Büyü

teraneci

Site Gezgini
Arkadaşlar merhabalar. Diğer zümreler razıysa öğretmene sadece 15 saat ders verilebilir mi isteği doğrultusunda?

Bildiğim kadarıyla; eğitim bölgesi tarafından 21 saati doldurmayan öğretmen bilgisi istenip, ihtiyaç varsa başka okula ders tamamalama olarak gönderebiliyorlar

Zümreleri problem etmiyorsa uygulama anlamında bir sıkıntı olmaz hocam. Aynı zümrelerden biri 25 alır öbürü 15. Bu Şekilde sıkıntı çıkmaz.

Bildiğim kadarıyla; eğitim bölgesi tarafından 21 saati doldurmayan öğretmen bilgisi istenip, ihtiyaç varsa başka okula ders tamamalama olarak gönderebiliyorlar
Bu yıl sanırım onu yapmayacaklarmış hocam. Eğer bir ilde depoda bekleyen hocalar varsa, ihtiyaç dahilinde öncelikle onlar görevlendirilecekmiş. Her ilde de sanırım depoda bekleyen öğretmenlervardır. Polis ve asker eşleri, aile bütünlüğünün korunması için il emrine atanıyor ve böylece depoda çoğunluk oluşturuyorlarmış.

Öyle tahmin ediyorum ki, amaç hem ek ders ödemesi yapılmayacak ki böylece tasarruf yapılacak, hem de maaş aldıkları halde hiç derse girmeyen depodaki öğretmenleri çalıştıracaklar. Bu öğretmenler maaş karşılığını dolduracaklar mı, ben de merak ediyorum. Tabi her ilde böyle bir uygulama olacak mı bilmek gerekir.

Ben böyle bir duyum aldım. Ne kadar doğru orasını bilmiyorum.

Geri