maaş yanlışlığım var yardımcı olurmusunuz?

Kodla Büyü

bilal57

Site Gezgini
Arkadaşlar maaşımla ilgili bir sıkıntı var .Özkansofttan hesapladığımda 140 150 tl gibi bir eksik var.İdareye bildirdim araştırıyorlar ama bana 4/1 evli eşi çalışan ve çocuğu olmayan bir arkadaş bu ayki(ocak 2020) bordro bilgilerini paylaşırsa çok sevirim onun bilgileri ile karşılaştırırsak hatayı bulabiliriz.Şimdiden teşekkürler

4/2 siyim . :( yardımcı olamayacağım

ama yazı yazarak konuyu üstte tutayım bari

vergi kesintisine baktınız mı hocam bazılarında 0 bazı ları 40 tl bazıları 140 tl oradan far ediyor birde 4/1 yeni düştüyseniz oradada belli kesinti oluyor bu ay bide sendikalı arkadaşlar 100 tl farklı alıyor

vergi kesintisine baktınız mı hocam bazılarında 0 bazı ları 40 tl bazıları 140 tl oradan far ediyor birde 4/1 yeni düştüyseniz oradada belli kesinti oluyor bu ay bide sendikalı arkadaşlar 100 tl farklı alıyor
4/1 Aralık ayında oldum hocam ilk ay maaş değişikliği olmadı ocak ayı maaşı hesaplanınca da bir artış olması bekliyordum ama artış olmadı sitede eşimin ve arkadaşların maaşlarını hesapladığımızda kuruşuna kadar doğru hesaplıyor bende sıkıntı var. Kısacası hocam ben 4/1 olmamın bir faydasını göremiyorum değişiklik yok yani

özkansoft candır, eskiden aynı şartlarda birini bulup maaş doğru mu diye kontrol etmek için canımız çıkardı, şimdi gir kendin gör.

ozkansoft mahep ile bordonuzun her maddesini karşılaştırın ve farklı olanı buraya yazın
Ya da kişisel bilgilerinizi kaptım bordonuzu burada verirseniz daha kolay anlayabiliriz

ozkansoft mahep ile bordonuzun her maddesini karşılaştırın ve farklı olanı buraya yazın
Ya da kişisel bilgilerinizi kaptım bordonuzu burada verirseniz daha kolay anlayabiliriz
Hocam bu ayki bordro bilgilerim bunlar bir bakarsanız yanlışlığı bulabiliriz.Teşekkürler

Ekli dosyalar

• 1.PNG
    1.PNG
    78.3 KB · Görüntüleme: 225
  • 2.PNG
    2.PNG
    53.9 KB · Görüntüleme: 206
Arkadaşlar maaşımla ilgili bir sıkıntı var .Özkansofttan hesapladığımda 140 150 tl gibi bir eksik var.İdareye bildirdim araştırıyorlar ama bana 4/1 evli eşi çalışan ve çocuğu olmayan bir arkadaş bu ayki(ocak 2020) bordro bilgilerini paylaşırsa çok sevirim onun bilgileri ile karşılaştırırsak hatayı bulabiliriz.Şimdiden teşekkürler
Hocam 4/1 ine bu ay mı düştünüz? Eğer bu ay düştüyseniz derece artışının ilk ay maaşında belli bir kısmı emekli sandığına kesilir. Gelecek ay normale döner...

Hocam 4/1 ine bu ay mı düştünüz? Eğer bu ay düştüyseniz derece artışının ilk ay maaşında belli bir kısmı emekli sandığına kesilir. Gelecek ay normale döner...
yok hocam aralıkta geçtim 4/1 ine aralık zaten bir artış olmadı.Ben ocakta bekliyordum artışı ama yine aynı

Hocam maaşıza aralık ayında kbs sisteminde 4/1 olduğu eklenmemiştir. Ocak ayı itibariyle eklenmiştir. Dolayısıyla şubat maaşınızda normale dönecektir.

Hocam bu ayki bordro bilgilerim bunlar bir bakarsanız yanlışlığı bulabiliriz.Teşekkürler
daha ne alacan yaklaşık 4450 tl maaş almışşsın arkadaşım +128 bireysel ek=4578 tl , maşalla 2200 de ek ders..ek tazminatın yok teknik öğretmende deilsin, biz bile bu kadar ek ders alamıoz

Son düzenleme:
daha ne alacan yaklaşık 4400 tl maaş almışşsın arkadaşım
bu maaşı almam gerekiyor hocam.Ben bu arada meslek lisesinde çalışıyorum.Bu siteden eşimin hesaplıyorum kuruşuna kadar aynı hesaplıyor ama bende 140 tl eksik.

Ekli dosyalar

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    96.5 KB · Görüntüleme: 75
4/2 siyim sendikam var çocuk eşimde 4545.87 lira maaşım. yakın olması lazım maaşlarımız belki 5 10 lira farketmeli. bes yok bende bu arada...

Son düzenleme:
bu maaşı almam gerekiyor hocam.Ben bu arada meslek lisesinde çalışıyorum.Bu siteden eşimin hesaplıyorum kuruşuna kadar aynı hesaplıyor ama bende 140 tl eksik.

teknik öğretmen olduğunuz bilmiyordum
o zaman geriye dönük alacağınız da olabilir

ekteki gibi %15 lik ek tazminat yok sende, ekde eklediğim benim var bakarsın

Ekli dosyalar

• ek tazminat.png
    ek tazminat.png
    4.6 KB · Görüntüleme: 51
Hocam benim de yanlış hesaplanmıştı. Teknik öğretmenim özkansoft tan araştırıp geçmiş bordroları çıkarttım. Bir çizelge var onu memurumuzla birlikte doldurup ilçe milli eğitimdeki sorumlu kişiye verdik. 15 gün içeresinde eksik yatan miktar hesabıma yattı.

Geri