MAKS (Mersin Akıllı Kilit Sistemi) Hakkında Yardım

Kodla Büyü
Arkadaşlar maks kilidini bizim öğrenciler alabiliyorlar, burda yöntemi tam yazmayayım ama, üst üste şifre girmeyi deneyince açılıyor tahta, o üretilen şifre kombinasyonu daha da arttırılamaz mı. Bu sorunla karşılaşan oldu mu.

İyi Günler Maks kurdum fakat kilit ekranı gelmiyor ama tekrar kurmaya çalıştığımda ise kurulu olduğu için kurmamama hatası veriyor kiliti aktif nasıl edebilirim yardımcı olabilir misiniz

İyi Günler Maks kurdum fakat kilit ekranı gelmiyor ama tekrar kurmaya çalıştığımda ise kurulu olduğu için kurmamama hatası veriyor kiliti aktif nasıl edebilirim yardımcı olabilir misiniz
hocam antivirüs engelliyordur büyük ihtimalle programın bazı dosyalarını karantinaya alıyordur, o dosyaları istisnalara eklemelisiniz.

Akıllı tahtaya MAKS kurarken bir onay sayfası çıkıyor orada işletim sistemi Windows 10 ve 11 için kurulum yapılabilir tiki işaretleniyor. Biz okulda Windows 11 yüklü akıllı tahtalarda kullanıyoruz.
Bugün kurmak için denediğimde Windows 10 ve 7 seçenekleri vardı sadece. Ayrıca aynı ekranda kurulum yapamazsınız yazıyordu. MAKS 1.5 sürümüydü kurmaya çalıştığım hocam. Siz hangi sürüm ile kurulum yapabildiniz.

Arkadaşlar maks programı bazı flash belleklerde oluyor bazısında olmuyor. Sebebi nedir acaba ?

Bazı öğretmen arkadaşlar usb belleğe yazmaya karşı korumayı etkinleştiriyor bu yüzden şifre oluşturulamıyor. Belki böyle bişey olmuş olabilir sayın hocam.

Akıllı tahtalar da Maks 1.5 kullanıyorduk bi tanesine format attık tekrar Maks kurduk ne flasla alabiliyoruz ne de telefon ile telefon kilitli kaldı nedir önceden kullanıyorum aynı şifre vesair ama şimdi böyle bir problem oluştu

Geri