Maraşta görev yapanlar?

Kodla Büyü
Merkez'de çalışıyorum Göksun'a bir liseye görevlendirme istedik vermediler. Çok mu şey istedik yani... :verymad:

bende her dakika kontrol ediyorum Okul mailini ve kmaras.meb' i. hala birşey yok. kim demişti kutulara konduğunu yazıların...

Andırınada halen gelmemiş yazı fakat ben öğrendim Anadolu Lisesine vermişler şimdi ben kendi okulumda 15 lisede saat dersemi gireceğim nasıl yapacağım :)

bildiğim kadarıyla 1 kasım itibariyle ekders yazılacak şimdi çalışma koşullarıyla ilgili bir yazı yayınlanması yönünde rahatsız edecez :mrgreen: 30 ders saati, nöbet, klüp, sınıf özellikle belirtilse iyi olacak.

hakanotuken' Alıntı:
Merkez'de çalışıyorum Göksun'a bir liseye görevlendirme istedik vermediler. Çok mu şey istedik yani... :verymad:

Hocam siz daha konuyu konuşurken ben olmayacağına emindim ama moralinizi bozmak istememiştim yada çok çok geçerli bir mazereti var herhalde diye düşünmüştüm. farklı ilçelere görevlendirmelerde yolluk devreye girer ki göksün türkoğlu gibi yakında değil. maraş mem görevlendirmede yolluk konusunda ağzı yanmış. daha önce ben müdürlerle de görüşmüştüm. yolluk istemiyorum diye dilekçe vermesine rağmen tayini çıkınca mahkemeye verenler olmuş bana yolluk ödemediler diye. mem de dilekçeleri göstermiş ama idari mahkeme dilekçe önemli değil görevlendirme yapıldıysa ödemelisiniz diyerek ödetmişler. böyle üç beş ahlaksız öğretmen müsveddeleri yüzünden sizler mağdur durumda kalıyorsunuz.

Bende yolluk molluk istemiyordum. Kötü oldu benim için yine kaldık burada son çare anadolu atamaları

yarın ne yapıyoruz peki?kendi okulumuza mı yoksa görevlendirildiğimiz liseyemi gidiyoruz?

Hemen hemen herkes kendi okulunda görevlendirilmiş sanki liselere birkaç tane görevlendirme var onlarda köylerden

hakanotuken' Alıntı:
toprak60' Alıntı:
bence ali bey şu konuda doğru olanı yaptı:
En son yayınlanan BTR yazısında çalışma saatleriyle ilgili muamma vardı ve iller bunu farklı uyguluyordu.
Diğer illerin uygulamalarını emsal göstererek bizlerin 30 saatten fazla çalışmamızı engellemeye çalıştı. diğer illerin uygulamalarıyla birlikte onaya çıktı.
:
Çıkan yazıda 30 saat ibaresi yok deniliyor. Niye bekledik o halde

Ben Ali Bey in elinden geleni yaptığına inanıyor, bizim için çabaladığını düşünüyorum...

Tamam kabul Ali Bey'e lafım yok. Anlayamadığım şey şu. 5 Ekimde alınan başvuru neden 31 gün sonra 5 Kasımda sonuçlandı. Bu kadar mı zor.

Ben liseye görevlendirilmişim. Şimdi kendi okulumda ki dersime girip geri kalan zamanda mı liseye gidecem acaba?

Geri