Mazerete bağlı yer değiştirme sonuçları

Kodla Büyü
Neden bu kadar bekliyoruz her yıl bilmiyorum
Atama tarihimiz zaten olabileceği en kötü zamana denk geliyor birde gergin bekleyiş ekleniyor üstüne şu atamalar 10 gün önce yapılsaydı hepimiz tatil bitmemişken kursaydık düzenimizi
2011 yılında tayin istediğimde ayın 15 inde açıklanmıştı sonuçlar, hersey çok rahat olmuştu

Yusuf Tekin den sonra meb de işler iyice ağırlaştı o varken öğretmenlerin en ufak talepleri bile karşılık buluyordu.

atama.meb.gov.tr den mi yayinlaniyor benmi yanlis yerlere bakiyorum arkadaslar sonuclar valla sasirdim suanda

Gerçekten bizi unutmuş olabilirler mi ciddi ciddi bu ihtimali düşünmeye başladım.
Ama ben saat 21 den sonra açıklanan tayinler de biliyorum. Koca gün elimde telefonla atama sayfasını yenileyerek geçti
Eryaman cumhuriyeti tek tercih yapmıştım. Forumdan benden puanı yüksek puanlı bir arkadaş ilk tercih sizin okulu yazdığını söyleyince bende heyecan kalmadı hocam. Akşam saat 8 de açıklanmıştır diye baktım. Hala açıklanmamış

Bende tercih etmedigim halde ilce emrine verilmisim iptal ettirme ihtimali var midir hadi ipral ettirdim yerime biri atandiysa o zaman norm fazlasi mi olurum

Geri