meb şikayet hattı rezaleti

Kodla Büyü
eeeee' Alıntı:
"Ayşen"' Alıntı:
yuca' Alıntı:
bu öğretmen şikayet hattından müdürümüzü şikayet edebilir miyiz

tabi tabi ama öğretmen olarak değil :)
:D ağlanacak halimiz belli olmayan yarınımız bu branş bana kafayı yedirtecek ben neden her öğretmen gibi dersime girip çıkamıyorum sürekli müdür seni çağırıyo sözünü duymak zorunda mıyım!!! sabır sabır sabır
:++:
"müdür ve yardımcıları neden arayıp da aşağıya iniver bi" diyorlar....
anasını satacaksın çok kızdım ya... bire bir yaşadım biliyorum... böyşe eğitimin ta....... :verymad:

neleu' Alıntı:
asleon' Alıntı:
neleu' Alıntı:
herşeyi hakediyorsunuz arkadaşım bir öğretmen olarak konuşma tarzına bak veliye salak öğrenciye özürlü diyorsun bu nasıl eğitimcilik yıllar yılı okullarda başkasının çocuklarını istediğiniz gibi dövdünüz at koşturdunuz şimdi beter olun milleti okuldan soğuttunuz be kimsinizki başkasının çocuğunu dövme hakkı buluyorsunuz kendinizde

Mossad ajanımısın sen.
ben bir veliyim arkadaşım memurum ayrıca sen nasıl soruşturma geçirebilirsen bende geçirebilirim çok doğal bir şey bu herkes herkes hakkında şikayette bulunabilir suçsuzsan aklanırsın olur biter nesi zorunuza gidiyor bu işin istediğiniz gibi at koşturamıyorsunuz diye zorunuzamı gidiyor ilk önce kayıt parası alınmayacak dendiği halde velilerden aldığınız haraçların nereye gittiğinin hesabını verin ee şikayet edildiğinizdede kusura bakmayın bi zahmet

şikayet edildiğimizde kusura bakmıyoruz.çocuğun kırık camlı pis okullard eğitim gördüğünde de çıkarsın iyiki okullardan kayıt parası alınmıyor dersin zaten sana göre o kayıt paralarıyla öğretmenler tatile çıkıyor.eğitim camiasından uzak olduğun yazdıklarından belli zaten.ilerde çocukların sana karşı asi olduğunda seni dinlemediklerinde de suçu öğretmene atarsın ama düşünmezsinki çocuklar kritik dönemelrinde senin gibi düşünenler sayesinde dik kafalı ve asi yetişiyor

ctrl+alt+delete' Alıntı:
neleu' Alıntı:
asleon' Alıntı:
neleu' Alıntı:
herşeyi hakediyorsunuz arkadaşım bir öğretmen olarak konuşma tarzına bak veliye salak öğrenciye özürlü diyorsun bu nasıl eğitimcilik yıllar yılı okullarda başkasının çocuklarını istediğiniz gibi dövdünüz at koşturdunuz şimdi beter olun milleti okuldan soğuttunuz be kimsinizki başkasının çocuğunu dövme hakkı buluyorsunuz kendinizde

Mossad ajanımısın sen.
ben bir veliyim arkadaşım memurum ayrıca sen nasıl soruşturma geçirebilirsen bende geçirebilirim çok doğal bir şey bu herkes herkes hakkında şikayette bulunabilir suçsuzsan aklanırsın olur biter nesi zorunuza gidiyor bu işin istediğiniz gibi at koşturamıyorsunuz diye zorunuzamı gidiyor ilk önce kayıt parası alınmayacak dendiği halde velilerden aldığınız haraçların nereye gittiğinin hesabını verin ee şikayet edildiğinizdede kusura bakmayın bi zahmet

şikayet edildiğimizde kusura bakmıyoruz.çocuğun kırık camlı pis okullard eğitim gördüğünde de çıkarsın iyiki okullardan kayıt parası alınmıyor dersin zaten sana göre o kayıt paralarıyla öğretmenler tatile çıkıyor.eğitim camiasından uzak olduğun yazdıklarından belli zaten.ilerde çocukların sana karşı asi olduğunda seni dinlemediklerinde de suçu öğretmene atarsın ama düşünmezsinki çocuklar kritik dönemelrinde senin gibi düşünenler sayesinde dik kafalı ve asi yetişiyor
tipik veli düşüncesi işte..ayrıca bu velinin ipsi engellenmeli.çünkü öğretmen sitesi burası.

neleu' Alıntı:
bizim bezimiz temizdir, leke götürmez. sen suçsuzsan aklanırsın geçer gider ama bizde öyle değil. aklansan dahi lekesi kalır. at koşturma, haraç alma gibi tabirleri kullanarak kendini bu öğretmen forumunda kepaze ediyorsun. kafanda nasıl bir okul modeli var? sanırım dışı 4 duvar, ortası da hipodrom. sen yeri geldiğinde bir çocuğunla ilgilenemiyorsun biz de bin çocuk var. senin okula, öğretmene ve eğitime bakış açın belli. çocuğunu özel okullarda okutsan da senin gibi bir velisi olan çocuğun işi zor.

Bizimde Müdürü şikayet etmişler sivil geliyor diye adam hafta sonları bile takım elbiseyle dolaşıyor :cry: Çamur at izi kalsın..

Geri