Meb hattından Film vs indirmek

Kodla Büyü
mystreous' Alıntı:
deneyenler başarılı oldular mı?

sistem aslında premium hesap satın aldırmaya çalışıyor , ancak huzurlu zamanlarda indirme yapılabiliyor, ben premium hesap satın almadan 2 part , win xp iso su indirdim, 3. de premium hesap istedi.
hatta sitede şöyle bi yazı var. : Premium kullanici degilsiniz, Mutlu saatlerde servisimizin kisitli bir kismini kullanabilirsiniz , dosyayi indirebilmek için hemen premium alin.

kim ulan bi ispiyoncu , konu burda dün açıldı bugün
"Bu siteye erişim, sakıncalı içeriğinden dolayı, Milli Eğitim Bakanlığı isteğiyle, Türk Telekom A.Ş. tarafından engellenmiştir. " diyor , helal valla bu ne yaman hız bravo. :alkis:

yasaklanmasına hiç şaşırmamak lazım. Çünkü bu forum bilişimcilerce bilinen bir forum. İşi yasaklayanlar buraya üye olamazlar diye bir kural yok.

Olacakları bildiğim için özel mesaj bile istemedim...Beklenen son...

sorun değil arkadaşlar. sadece yöntem değişti. meb engelini kırmaya devam :mrgreen: :mrgreen:

Ekli dosyalar

• ABC.PNG
    ABC.PNG
    115.7 KB · Görüntüleme: 528
ben bir ara jdownloader'a linkleri aktardığımda program filtrelere takılmadan download'lar hızlı bir şekilde yapıyordu. Fakat uzun zamandır denemmiyorum.

Ultra surf de işe yarıyor.

hotspot shield da işe yarayabilir fakat güvenilir değildir.

Arkadaşlar merhaba. Real-debrid sitesinden üyelik satın alıyorsun. http://www.real-debrid.com/premium burada var. daha sonra indirmek istediğin filmlerin linklerini real debrid sitesinin ana sayfasındaki link üretme kutusuna ekliyorsun. o sana sınırsız indirme linki veriyor. o linki idm ile çekiyorsun. meb siteyi engellemiş maalesef. meb hattından siteye giriş yapılamıyor. alternatif yöntem var. bu yöntem üzerine onu açıklamayacağım. çünkü onu da engeller meb. :+1:

akyildiz41' Alıntı:
sorun değil arkadaşlar. sadece yöntem değişti. meb engelini kırmaya devam :mrgreen: :mrgreen:
nedir bu yöntem özelden rica etsek? test edip sonucu paylaşmak isterim. umarım kalıcı bir yöntemdir.

akyildiz41' Alıntı:
Arkadaşlar meb hattından çok güzel bir film indirme yolu buldum. hotfile, netload vs tüm sitelerden indirilebiliyor. kısaca ipucu vermek istiyorum ama meb bunu da engeller mi diye düşünmüyor da değilim.

hocam bana da özelden gönderirmisin yöntemi, tşekkürler :)

Geri