meb.k12.tr için şablon

Kodla Büyü

hasan

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
Süper Üye
Buraya kendi okulum için hazırladığım şablonu atıyorum. Basit ama iş görür.

( Eğer html'den başka alternatifiniz yoksa... )

Milli eğitimin şablonlarından faydalanarak yaptım. Uyarlaması size kalmış.

Eğer kullanacaksanız tavsiyem şu, sadece index.html yi alıp sayfadaki gerekli değişiklikleri yapıp sonra diğer sayfalara kopyalamak ...

not: gönderdiğim dosyada okul ismi yazılı resmin çeşitleri meb.k12.tr içinde. Benim kullanığımın yazısız olanını gönderdim. Paint'te bile düzenleyebilirsiniz.

yapılmış site: http://www.binevler.meb.k12.tr

Ekli dosyalar

• meb_okul_sablonu.rar
    316.2 KB · Görüntüleme: 1,784
hocam sağol da kodkısmını alıp nereye kopyalayacağız. yada biraz daha açıklyıcı anlatsan sana zahmet

toros44' Alıntı:
hocam sağol da kodkısmını alıp nereye kopyalayacağız. yada biraz daha açıklyıcı anlatsan sana zahmet

kardeş, tekrar indir. Son tüm sayfalar oluşturulmuş olarak attım. yapacağın iş sadece Frontpage ile Orta Alanı düzenlemek, bir de Soldaki, beniim okula ait linkler var. Onları değiştireceksin.
Ne bileyim, Faydalı Sayfalarda ; Kahramanmaraş milli eğitim değilde senin il Milli Eğitim mesela, Eczanelerde kaldırabilrsin vs... kafana göre takıl

Eline sağlık - html tabanlı erişilebilir kullanışlı bir site şablonu olmuş. Dileyen içini doldurur günceller babam günceller. Güzel ve yararlı çalışma..

hasan' Alıntı:
toros44' Alıntı:

kardeş, tekrar indir. Son tüm sayfalar oluşturulmuş olarak attım. yapacağın iş sadece Frontpage ile Orta Alanı düzenlemek, bir de Soldaki, beniim okula ait linkler var. Onları değiştireceksin.
Ne bileyim, Faydalı Sayfalarda ; Kahramanmaraş milli eğitim değilde senin il Milli Eğitim mesela, Eczanelerde kaldırabilrsin vs... kafana göre takıl

peki dreamweaver da nasıl aynı front page gibi mi olacak

Sayın hocalarım. Fatsa mili eğitimdeki şablon çayıralan milli eğitimden alınmıştır. Oradaki eğitici arkadaş kendisi değişiklik yapıp ben yaptım diye sunmaktadır. Emeğe saygı lütfen :x

Şablon için teşekkürler. Sade ve kullanışlı olmuş. Siteyi bu şablona aktaracağım. Henüz bitiremedim. Bitince yayınlarım.

Re: Re:

ottomania' Alıntı:
figaro57' Alıntı:
http://fatsa.meb.gov.tr/ adresinde yararlı belgeler bölümünde de kullanılabilir bir şablon var. kolay gelsinnn :)

Kaspersky internet security 2010 javascript zararlı kod !!!
Benim yorumumİ
Javascript kodlarında kaspersky ın uyarı alışkanlığı var bencede ..
Sizle ne düşünüyorsunuz.??? :?:

içerik kısmındaki tablo birazcık kaymış haberiniz olsun.Bu problemle ben de çok karşılaştığım için hemen gözüme çarptı :D

Geri