meb sertifika sorunu

Kodla Büyü

kadelli33

Aktif Üye
Arkadaşlar meb sertifikasını okuldaki bir bilgisayarda mozilla firefoxa yükleyemiyorum.
"Bu kişisel setifika yüklenemez çünkü sertifika istendiğinde oluşturulan ilişkili özel anahtara sahip değilsiniz" şeklinde bi uyarı çıkıyor. Yardımlarınızı bekliyorum. Saygılar...

Aynen uyguladım. Zaten diğer bilgisayarlarda sorunsuz kuruldu. Sadece birinde böyle bir sorunla karşılaştım.

kadelli33' Alıntı:
Arkadaşlar meb sertifikasını okuldaki bir bilgisayarda mozilla firefoxa yükleyemiyorum.
"Bu kişisel setifika yüklenemez çünkü sertifika istendiğinde oluşturulan ilişkili özel anahtara sahip değilsiniz" şeklinde bi uyarı çıkıyor. Yardımlarınızı bekliyorum. Saygılar...
Hocam Firefox'u sıfırlayıp yeniden yükleyiniz.
Sıfırlayıp firefoxa sertifikayı yeniden yükleyin sorununuz düzelecektir.

arkadaşlar xp'yi kaldırıp win7 kurdum firefox'ta "Bu kişisel setifika yüklenemez çünkü sertifika istendiğinde oluşturulan ilişkili özel anahtara sahip değilsiniz" hatası alıyorum. Çözümü bilenler yardımına ihtiyacım var.

apo.ege' Alıntı:
arkadaşlar xp'yi kaldırıp win7 kurdum firefox'ta "Bu kişisel setifika yüklenemez çünkü sertifika istendiğinde oluşturulan ilişkili özel anahtara sahip değilsiniz" hatası alıyorum. Çözümü bilenler yardımına ihtiyacım var.

Hallettim şağolun yine de. Gözden kaçırdığım bir nokta varmış...

Hocam aynı sorunla karşılaştım. "Bu kişisel sertifika yüklenemez çünkü sertifika istendiğinde oluşturulan ilişkili özel anahtara sahip değilsiniz." uyarısı alıyorum nasıl çözdünüz acaba.

Geri