Meb Uzaktan Python Eğitimi

Kodla Büyü
Zor değil arkadaşlar an itibariyle bitirdim :) Bu arada Aziz Hoca quizleri tekrardan açmış, tekrar girip yükseltince hangisini baz alıyor acaba?

az önce sınavı bitirdim. sorular kolaydı. modül sınavlarından çokça vardı. hatta onlar bile sınavı geçmek için yeterli.

merhaba eğitim başvrum onaylandı. mebbis den kişisel verilere erişim izni verdim ama mail gelmedi. ne kadar süre zarfında geliyor acaba.

merhaba eğitim başvrum onaylandı. mebbis den kişisel verilere erişim izni verdim ama mail gelmedi. ne kadar süre zarfında geliyor acaba.

İzin verdim.
netacad.com'dan hesap da oluşturdum.
Giriş yaparken uyarı veriyor.

Kod:
******* kullanıcı Canvas üzerinde kayıtlı değil

You can try to log in again.

Gönderdikleri linke tıkladım, mail adresiniz sistemde kayıtlı değil diyor. Oysa ki netacad sisteminde devam eden CCNA1 eğitimim var, ona giriş yapabiliyorum. ;Bugün 17.00'ten önce düzeltilir sanırım.

Gelen mailde eğitimin Salı günleri 17.00-20.00 arası olduğu yazıyor, bir yanlışlık mı var bugün başlamıyor mu?
Bugün başlıyor da canlı ders yarına konmuş. Sanırım paralel yürütülen kurslar da var. Zaten her gün ders olmayacaktır. Derslerin kayıtları sistemden de paylaşılacağı için çok da dert etmeye gerek yok. Canlı derslere katılım mecburiyeti de muhtemelen olmayacaktır.

ScreenHunter266.png
Bugün başlıyor da canlı ders yarına konmuş. Sanırım paralel yürütülen kurslar da var. Zaten her gün ders olmayacaktır. Derslerin kayıtları sistemden de paylaşılacağı için çok da dert etmeye gerek yok. Canlı derslere katılım mecburiyeti de muhtemelen olmayacaktır.
Anladım hocam. Teşekkürler. Peki siz sisteme giriş yapabiliyor musunuz? Ben de aşağıdaki ekran geliyor.

Ekli dosyayı görüntüle 67358
Anladım hocam. Teşekkürler. Peki siz sisteme giriş yapabiliyor musunuz? Ben de aşağıdaki ekran geliyor.
Daha önceden ben bir kurs almıştım. Ondan dolayı benim kaydım var, ancak kurs henüz hesabımda görünmüyor. Sanırım toplu onay veriyorlar, muhtemelen yarın sabah e-posta gelir. Bu arada üyeliğinizi mebbiste kayıtlı olan e-posta adresinizle yapmanız lazım.
https://www.netacad.com/portal/learning adresinden giriş ya da kayıt yapmaya çalışın.

Daha önceden ben bir kurs almıştım. Ondan dolayı benim kaydım var, ancak kurs henüz hesabımda görünmüyor. Sanırım toplu onay veriyorlar, muhtemelen yarın sabah e-posta gelir. Bu arada üyeliğinizi mebbiste kayıtlı olan e-posta adresinizle yapmanız lazım.
https://www.netacad.com/portal/learning adresinden giriş ya da kayıt yapmaya çalışın.
Teşekkürler hocam. O şekilde yaptım. Sanırım bekleyeceğiz dediğiniz gibi.... İyi günler...

Kurs hesabıma tanımlanmış. E-posta geldi. Kursa kabul edilen arkadaşlardan kaydı olmayanlar önce e-posta adreslerine bir baksınlar, verilen linkten giriş yapsınlar.

Arkadaşlar bana da mail geldi kursu görüyorum ama eğitim yok tanıtım var ve özet testi çıktı direk karşıma nerede yanlış yapıyorum acaba?

Arkadaşlar bana da mail geldi kursu görüyorum ama eğitim yok tanıtım var ve özet testi çıktı direk karşıma nerede yanlış yapıyorum acaba?
Hocam bende de aynı. Muhtemelen yarın içerikler görünmeye başlayacaktır. Yapacağınız bir şey yok. Yarınki canlı ders için orada link paylaşılacaktır. Canlı derste gerekli açıklamalar yapılır.

Mail geldi. Module 1 görünüyor, girilebiliyor da... Yazılı anlatım şeklinde ilerliyor, ancak dili İngilizce. Türkçe yapabiliyor muyuz?

Mail geldi. Module 1 görünüyor, girilebiliyor da... Yazılı anlatım şeklinde ilerliyor, ancak dili İngilizce. Türkçe yapabiliyor muyuz?
Bugünkü canlı eğitimden sonra Türkçe kurs içerikleri paylaşılmaya başlanacaktır. İngilizce eğitimlere şimdilik bakmayın.

Arkadaşlar modülleri açabiliyormusunuz
sandbox bölümünü beğendim uygulama yapma imkanı sunuyor

Bu şekilde posta geldi.

2020000298 - 1.01.01.04.004 - Python Eğitimi Kursu
Değerli öğretmenlerimiz,
Millî Eğitim Bakanlığı, Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürlüğü tarafından yürütülen,
06.07.2020 - 08.2020 tarihleri arasında yapılacak 2020000298 numaralı olan Python Eğitimi Kursuna hoş geldiniz.

Eğitim, www.netacad.com sayfasından sunulan LMS sistemi üzerinden yapılacaktır.

Öğretmenlerimizin MEBBİS izin süreçleri ile ilgili yaşanan gecikmeleri önlemek ve daha fazla süre tanımak amacıyla, 07.07.2020 tarihinde yapılacak olan canlı webex eğitimi, 09.07.2020 tarihinde saat 14:00'te yapılacaktır.

Lütfen eğitim için www.netacad.com sayfasını ziyaret ediniz

İyi çalışmalar.

Erdal OZDOGAN

You can reply to this message in Canvas by replying directly to this email. If you need to include an attachment, please log in to Canvas and reply through the Inbox.

Arkadaşlar internet sorunları nedeni ile mebbisten kişisel veri iznini veremedim.

Şu an hala kursa devam edebilir miyim. Şu an izni verdim.

Geri