MEB'DE BELGELERİ SIZDIRAN EL KİME “HİZMET“ EDİYOR

Kodla Büyü
soruyu tersten soralım dershaneleri, okuma salonlarını ve etüt merkezlerini kapatmak kime hizmet!!!!

Yıllardan beri ikiside paranın kölesi diyordum, hem cemaat hem de hükümet için.. Çıkar ilişkileri ufaktan ters düştü mü görüyorsunuz nasıl da birbirlerine giriyorlar.Bu daha iyi görün bundan sonraki çatışmaları.

Daha dün "ÖLÜLER BİLE MEZARDAN ÇIKIP OY KULLANMALILAR" diyen arkadaş dün "FİRAVUN ALEYHİNİZDE İSE İSABETLİ BİR YOLDASINIZ " dedi. :mrgreen:

amip33' Alıntı:
Dağın yolunu kesmek veya maddi durumu olmayan anadolu çocuklarını yetiştirmek devlet yönetiminde söz sahibi yapmak kimin çıkarına.

"ÖLÜLER BİLE MEZARDAN ÇIKIP OY KULLANMALILAR"

Bu oy ne oyuydu?

Genelkurmaydan ASELSAN dan HAVELSAN dan Savunma Müst. dan bile bavul dolusu evrakların sızdırıldığı bir ülkede Milli Eğitim Bakanlığı zurnanın sondan bir önceki deliğidir herhalde. O kadar önemli mi.

joombal' Alıntı:
Genelkurmaydan ASELSAN dan HAVELSAN dan Savunma Müst. dan bile bavul dolusu evrakların sızdırıldığı bir ülkede Milli Eğitim Bakanlığı zurnanın sondan bir önceki deliğidir herhalde. O kadar önemli mi.
O belgelerin sızdırılması devlet açısından yasak, yasadışı yoldan sızdırıldığına göre biz müslümanlar için GÜNAH. Sizin için bu günahlar o kadar da önemli değilse sizinle ilgili bir durumdur hocam.

Gerçi Kpss ve Polislik sınavları da önemli değildi, dimi. :mrgreen:

joombal' Alıntı:
amip33' Alıntı:
Dağın yolunu kesmek veya maddi durumu olmayan anadolu çocuklarını yetiştirmek devlet yönetiminde söz sahibi yapmak kimin çıkarına.

"ÖLÜLER BİLE MEZARDAN ÇIKIP OY KULLANMALILAR"

Bu oy ne oyuydu?

Muhalefet partilerinin bürolarına, millet vekili evlerine kadar bel altı görüntüler çekilince "Aaaa kime hizmet ediyor" denilmezken, olay cemaat olunca kime hizmet ediyorlar muhabbetine kargalar bir tarafıyla güler...

Kaynak paylaşımı, çıkarları çatışınca savaşıyorlar. Dar bir alanda şimdiye kadar ikiside birbirine değmeden dolaşabildi, artık ikisi de obur ve yenecek bişey kalmadı, çıkar savaşı...

Allah bu ülkeyi korusun...

Geri