Merkezi Hizmetiçi Eğitim Hk. Soru

Kodla Büyü

eyolcu

Süper Üye
Süper Üye
Arkadaslar merkezi hizmetiçi eğitim yazağım. Bilgisi olan yardım ederse mutlu olurum.. Yazacağım eğitimin adresi "Hizmetiçi Eğitim Enstitüsü - MERKEZE BAĞLI TAŞRA / BAKANLIK" olarak yazmakta, acaba tam olarak burası nerede? Ankara okudum ama bilmiyorum bu yeri:))

Bence belirli bir adres değil. Joker alanı gibi boş bırakılmış. Sonradan belirlenecek. Zaten bir yeri yazdığınızda ve onaylandığında bakanlık eğitimi orada vermek zorunda da değil. İsterse tamamen farklı bir ilde eğitimi sürdürebiliyor. Arkadaşım Ankara yazmıştı. Bodruma çıktı.

Nasul yani, Ankara degil mi? Ondan mi basvuru sayisi digerlerine gore az...

taşra olarak geçen yer bakanlık haricindeki yerlerdir. ankara da olabilir rize de Yalova da Erzurum da kayseri de...

birtanyildiz' Alıntı:
Başken Öğretmenevi yanında Hizmetiçi Eğitim Merkezi.

Diğer eğitimlerde il ve yer yazıyor ama bunda merkez diyor il için. Ankara geldi direk aklıma..

Ankara arkadaşım, başkent öğretmenevi nin yanında. ben eğitim aldım aynı yerden.

hocam bende fatih projesi kapsamında eğitim aldım seminer alacağın yer Ankara hizmet içi eğitim enstitüsü kalacağan yer Başkent öğretmen evi parayı peşin veriyon sonra veriyorlar... :)

Geri