meslek lisesinden ortaokula görevlendirme maaş karşılığı ders yükü?

Kodla Büyü

comp_teach

Seçkin Üye
Seçkin Üye
merhabalar
Meslek lisesinde bilişim öğretmeni olarak görev yapıyorum. Okulumuzun binası eski olması ve eğitim yapılamayacağı kararı alınmasından beri 2 yıldır 2 meslek lisesi ikili eğitim olarak eğitim öğretim faaliyetlerini yürütmeye çalışıyoruz.
Aynı binayı 2 meslek lisesi kullanınca haliyle ders giriş ve çıkış saatlerimiz aşırı derecede kötü. Ne aile düzeni kaldı ne de kendi çocuklarımızla ilgilenebiliyoruz.

Pazartesi okullar başlayacak fakat sağolsunlar ilçe milli eğitim müdürümüz çok iyi olduğu için henüz bir karar verip ne olacağımızı bildiremedi. Şuan pazartesi nerede eğitim öğretime başlayacağız bilinmiyor. Semineri ikili eğitim yaptığımız okulda yapıyoruz fakat oranın velileride artık istemiyor haklı olarak. Şuanda ortada bir resmi yazıda yok. Öle beklemedeyiz. Ortada ciddi bir karamsarlık ve kararsızlık var.
Bu işin böyle olacağı belliydi yaz döneminde tercih yapmak istedim fakat bilişim bölümü resmen full kadro. Hiçbir yer açılmadı.

Sorum şu olacak.

Ben görevlendirme tam bir şekilde bir okula nasıl gidebilirim. Formatör olarak gitmek istersem önce kendi okulumda maaşımı doldurup sonra formatörlüğe gidebiliyorum sanırım. Bunu istemiyorum. Maaşımı doldurduktan sonra başka bir yere gitmenin bir manası kalmıyor bana.

Ek dersle ilgili bir düşüncem yok. Olsa da olur olmasa da olur tamamen bu moda getirdiler artık bizi. Sadece istediğim düzen. Belirsizlikten kurtulma

Bir yere tamamen görevlendirme için gideceğim ortaokulda 15 saat mi ders olmalı yoksa 20 saat mi.

Meslek lisesinde maaş karşılığı 20 saat
Ortaokulda maaş karşılığı 15 saat

8 saat dersi olan bir okula gidersem maaşımı doldurmak için yine kendi okulumdan ders mi almak zorundayım

şimdideden teşekkür ederim bilgileriniz için

Başka okula tayin isteyerek hocam, sizin durumun başka çözümünü göremedim ben.

Tayin olayi olmadi maalesef en azından bu seneyi kurtarabilmek adina cozum bulmaya calisiyorum bakalim 20 saat seklinde soylediler genelde kadrom meslek lisesinde oldugu icin ama yönetmelik maddesi bulamadim

Geri