Mesleki çalışmalar - seminer dönem

Kodla Büyü
Merhaba hangi okulda seminer yapacağımız açıldı mı acaba
Tercih ettiğiniz il/ilçenin web sayfasında duyurulmuştur hocam. Ben izmir menemende yapacağım. Mesleki ve Teknik Genel Müdürlüğüne bağlı okullarda görev yapan öğretmenler Erdinç Ahmet Cengiz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nde; bu şekilde duyurular bölümünde yayınlanmış.

Tercih ettiğiniz il/ilçenin web sayfasında duyurulmuştur hocam. Ben izmir menemende yapacağım. Mesleki ve Teknik Genel Müdürlüğüne bağlı okullarda görev yapan öğretmenler Erdinç Ahmet Cengiz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nde; bu şekilde duyurular bölümünde yayınlanmış.
Hocam peki şu anda MEBBİS hizmetçi modülünde görünüyor mu sizin. 15 inde gorunecek dediler.
Bizim ne ilçe MEM sitesinde bir duyuru var ne de MEBBİS te

Siz menemeni mi tercih ettiniz ilçe olarak yoksa sadece il olarak İzmir mi?

Aynı il içinde farklı ilçe olmadı maalesef:

İl Dışı Mesleki Gelişim Çalışması Kurum Bilgileri​

Yıl sonu Mesleki Gelişim Çalışması için il dışı terchiniz bulunmadığından çalışmanızı kendi okulunuzda yapabilirsiniz.​

İl Dışı Mesleki Gelişim Çalışması Kurum Bilgileri
BALIKESİR BURHANİYE Burhaniye Şehit Hasan Çoban Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

Hayat boyu tayinim çıkmayacak muhtemelen ama kokusunu almış olurum artık. :)

Aynı il içinde farklı ilçe olmadı maalesef:

İl Dışı Mesleki Gelişim Çalışması Kurum Bilgileri​

Yıl sonu Mesleki Gelişim Çalışması için il dışı terchiniz bulunmadığından çalışmanızı kendi okulunuzda yapabilirsiniz.​
Siz il içinde tercih yaptınız anladığım kadarıyla ve bu cevap olarak yazıyor değil mi hocam. Hayırlısı olsun.

Eşimle ben il merkezi seçtik, farklı mahallelerde farklı okullar çıkmış. farklı branşlar farklı okullarda toplanacak tarzı bir durum var mı?

Eşimle ben il merkezi seçtik, farklı mahallelerde farklı okullar çıkmış. farklı branşlar farklı okullarda toplanacak tarzı bir durum var mı?
Evet öyle yapıyor il memler. Her branşı belli okullarda topladılar bizim burada. Hatta il İçindekileri bile kendi okuluna değil farklı okullara topladılar.

Okul değiştirme gibi bir durum var mı arkadaşlar? Evimin yanında okul varken 45dk uzaklıktaki okulu vermişler

Okul değiştirme gibi bir durum var mı arkadaşlar? Evimin yanında okul varken 45dk uzaklıktaki okulu vermişler
Hocam okullar branş ve okul türüne göre belirlendi dediler. Evin yanındaki okul size uygun olmayabilir ama sizin Seçtiğiniz ilçe çok mu büyük aynı ilcede 45 dk uzak okul çok saçma olmuş

Screenshot_20240617-233635__01.jpg
internette bu şekilde bir haber ile karşılaştım. Kendi kadromuzun bulunduğu okul mu istediğimiz değişikliği yapacak yoksa semineri yapacağımız okul mu değişikliği yapacak acaba. Tam olarak bilgisi olan var mı?

Bana da kadromun olduğu okul türüne göre değil de görevlendirmemin olduğu okul türüne göre seminer görevini vermişler. Sanki kadronun olduğu okul türü önemliydi diye hatırlıyorum. Değişir mi acaba?

Öğretmenlerin Haziran dönemi mesleki çalışmaları kapsamında 24 Haziran Pazartesi günü saat 10.00’da Bakan Sn. Yusuf TEKİN, öğretmenlere hitaben bir konuşma yapacaktır. EBA üzerinden gerçekleşecektir.

Son düzenleme:
Öğretmenlerin Haziran dönemi mesleki çalışmaları kapsamında 24 Haziran Pazartesi günü saat 10.00’da Bakan Sn. Yusuf TEKİN, öğretmenlere hitaben bir konuşma yapacaktır. EBA üzerinden gerçekleşecektir.
Yapmasa şaşardım. Ziya Selçuk'a kadar hep bu zat konuşma yapmaya çalıştı, hepsini de MEB altyapısını kullanarak yapmaya çalıştığı için altyapı yetersizliğinden kimse dinleyemedi. Ne zaman Ziya Selçuk gelip YouTube üzerinden yapmayı akıl etti konuşmayı, ancak o zaman dinleyebildik.

Geri