mesleki gelişim dersi

Kodla Büyü
evet ıspartalıyım. Ben üniversiteyide Ispartada okudum. 5 yıl okuduğuna göre yeni mezunsun galiba ne zaman mezun oldun.

hayırlı olsun hocam. bu arada soruları eklemiştim sizi öğrencilerimden sandım sildim sonra :) tekrar ekliyim

Ekli dosyalar

• sınav1_.rar
    10.1 KB · Görüntüleme: 183
muratti32' Alıntı:
hayırlı olsun hocam. bu arada soruları eklemiştim sizi öğrencilerimden sandım sildim sonra :) tekrar ekliyim
teşekkürler hocam. Bucak EML'de görevlisiniz heralde. Ben de 3 yıl Karapınar'da çalışmıştım. Beden Eğt. Öğretmeni Ali hocama selamlar.

mevcut' Alıntı:
muratti32' Alıntı:
teşekkürler hocam. Bucak EML'de görevlisiniz heralde. Ben de 3 yıl Karapınar'da çalışmıştım. Beden Eğt. Öğretmeni Ali hocama selamlar.

baş üstüne hocam iletirim selamınızı fakat isim neydi :) karapınardan bilgisayar öğretmeni mevcut dersem tanımaz heralde

hocam çok saolun ama bizim yıllık planda kişisel gelişimden başladık ve ondan yazılı yapcam kişisel gelişimle ilgili soru var mı elinizde? sizin verdiklernizi yeri geldiğinde kullanacam zaten ama kişisel gelişim de varsa çok makbule geçer:)))

muratti32' Alıntı:
mevcut' Alıntı:
muratti32' Alıntı:

baş üstüne hocam iletirim selamınızı fakat isim neydi :) karapınardan bilgisayar öğretmeni mevcut dersem tanımaz heralde
mevcut diye bilmez ama karapınar bil. öğretmeni deyince tanır hocam, adım Özcan genede :)

konuyu dağıttık bu arada arkadaşlar kusura bakmasın :)

Geri